KĖDAINIŲ ŠVIESIOJI GIMNAZIJA
Kontaktai
Istorija
Atributika, misija, vizija
Gimnazijos direktorius
Valdymo struktūra
Savivaldos struktūra
Partneriai
Struktūra kontaktai
 
 Gimnazijos fasadas  Gimnazijos fasadas tamsoje
 Gimnazijos vidinis kiemelis
 Gimnazijos rūsiai
 


Mokykla – tai vieta, į kurią visada sugrįžtame. Grįžtame su savo vaikais, savo anūkais. Grįžtame savo mintimis ir prisiminimais. Iš čia tiesiamas kelias į ateities sėkmę, čia mokomės ir mokome bendrauti ir bendradarbiauti.

2002-ųjų rugsėjo 1-ąją duris atvėrė restauruota Šviesioji gimnazija, dar 1647 m. Jonušo Radvilos pavadinta „Gimnasium Illustre“. 
Gimnazijos bendruomenė stengiasi, kad kiekvienas jos narys į mūsų namus visada norėtų grįžti, kad mūsų ugdytiniai čia įgytų tolimesnę gyvenimo sėkmę užtikrinančių įgūdžių.

Gimnazijoje siekiama išugdyti bendruomenės narių norą ir poreikį mokytis bei tobulėti visą gyvenimą, aktyviai reikšti savo poziciją.

Gimnazijoje mokosi 476 mokiniai, dirba 64 darbuotojai, iš jų 44 pedagogai. 40 pedagogų organizuoja formalųjį ugdymą. Formaliojo ugdymo programas įgyvendina 5 mokytojai ekspertai, 30 mokytojų metodininkų, 3 vyresnieji mokytojai, 2 mokytojai, 8 mokytojai, įgiję magistro laipsnį. 

Neformaliojo švietimo skyriuje 
– Sėkmės ir lyderystės mokykloje ugdomi 129 mokiniai iš Kėdainių rajono bendrojo ugdymo mokyklų.

 


PagrindinisPriėmimasParama Struktūra kontaktaiVeiklaUgdymasSėkmės ir lyderystės mokyklaPasiekimaiInformacija gimnazistuiFotogalerijaFacebookEl. dienynasMetraštis