KĖDAINIŲ ŠVIESIOJI GIMNAZIJA
Gimnazistų taryba

 

Gimnazistų tarybos nariai:

Pirma eilė iš kairės: Valdas Kupčinskas 1a
, Austėja Bajorūnaitė 3b, Kotryna Slobodianikaitė 3c, Gintarė Meilūnaitė 4d, Augustė Dumčiūtė - prezidentė 2b,  Emilė Jasulevičiūtė 4a,, Kotryna Kolojanskaitė 3a, Marta Gadišauskaitė 2a, Dominykas Kieras 3c.

Antra eilė iš kairės: Ieva Janarauskaitė 2c,
Kristupas Dautartas 2b, Goda Ivanauskaitė 3a, Vaiva Šurkutė 2b, Rutenis Kumpaitis 3c, Vilma Sakalauskienė - direktoriaus pavaduotoja, Titas Kutavičius 4d, Urtė Vainilavičiūtė 3b,  Viktorija Varnaitė 4d, Austė Raicevičiūtė 4a.

 


Gimnazistų tarybos nuostatai.
Atsisiųsti...

Gimnazistų tarybos 2016 m. veiklos planas. Atsisiųsti...


Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su šių gimnazijų mokinių savivaldomis:

 • Krakių M. Katkaus gimnazija;
 • KTU gimnazija;
 • Panevėžio J. Balčikonio gimnazija;
 • Kauno jėzuitų gimnazija;
 • Panevėžio raj. Velžio gimnazija;
 • Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija;
 • Kauno VDU „Rasos“ gimnazija;
 • Kauno „Varpo“ gimnazija;
 • Kupiškio Stuokos Gucevičiaus gimnazija;
 • Vilniaus Gabijos gimnazija;
 • Kėdainių "Aušros" vid. mokykla.

2016–2017 m. m. veikla

Lietuvos mokyklų apdovanojimai 

Balsuoti galite atsidarę nuorodą  po aprašymu mygtuku "Like".

Nominacija : Metų mokinių taryba
http://www.mokyklu-apdovanojimai.lt/project/kedainiu-sviesiosios-gimnazijos-mokiniu-taryba/ 

2016m. lapkričio 16 d.  vyko Gimnazistų tarybos rengiami seniūnų mokymai. Savo patirtimi ir įžvalgomis dalinosi tarybos nariai Valdas Kupčinskas, Marta Gadišauskaitė, Kotryna Slobodianikaitė. Mokymų metu kiekvienos klasės atstovai mokėsi motyvavimo ir įtaigumo paslapčių, buvo supažindinti su klasės formavimo principais. Gimnazistai artimiau susipažino su kitų klasių seniūnais ir pavaduotojais, dalyvavo jaukiuose pokalbiuose ir pasisėmė informacijos, kurią, tikimės, praktiškai pritaikys savo klasėse! Dėkojame dalyvavusiems, jūs esate nuostabūs, tikrai gebate atstovauti savo klasėms ir drauge tobulėti! Ačiū #GTmokymai#seniūnai#pavaduotojai

 

2016 m.  lapkričio 2-3 dienomis gimnazijoje vyko GT naujokų krikštynos. Pirmoje renginio dalyje mokymus tarybai vedė buvęs gimnazistas Paulius Dauparas,  taip pat svečiavosi buvęs Šviesiosios gimnazijos mokinys Martynas Tutka. Po mokymų įtraukė žaismingoji renginio dalis - naujokai turėjo pristatyti savo pasirodymus ir paruoštas užduotis, davė priesaiką ir buvo priimti į GT narius. Vėliau visi žaidė įvairius bendruomeniškumą stiprinančius žaidimus, valgė picas ir žiūrėjo filmą.
Dėkojame Emilei Jasulevičiūtei už įamžintas akimirkas.

https://www.youtube.com/watch?v=54yy0AxUFcM&feature=youtu.be

Spalio 27 d.  gimnazijoje buvo kino vakaras! Žiūrėjome filmą ,,Išvarymas 2''. Kiemelyje skambėjo ne tik juokas, bet ir išgąsčio šūksniai. Vis dėlto drauge buvo kur kas drąsiau
#GimnazistųTaryba

 

2016 m. spalio 19d. Kėdainių šviesiosios gimnazijos bendruomenė balsavo už  kandidatus į Gimnazistų tarybą.

 

2016m. spalio 18d. vyko  kandidatų į gimnazistų tarybą konferencija.

 

2016 m. spalio 7-oji –Tarptautinė šypsenos diena! Šypsena daro žmones patrauklesnius – mums maloniau žiūrėti į žmones, kurie šypsosi. Šviesiojoje gimnazijoje šypsenų netrūksta, todėl šia proga įamžinome natūralias gimnazistų šypsenas, kurios tikrai švyti! Šypsokimės vieni kitiems, juk tai vienintelė universali pasaulio kalba!


 

2016 m. rugsėjo 15d.,  šiltą ketvirtadienio popietę, Gimnazistų tarybos nariai susitiko su pirmokų seniūnais, jų pavaduotojais ir kitais aktyviais pirmų klasių gimnazistais. Susitikime GT nariai papasakojo apie tradicijas,pristatė pagrindines Gimnazistų tarybos funkcijas, gimnazijos veiklas, organizuojamas šventes, akcijas.
Artėjant rinkimams pirmokai buvo skatinami būti aktyvūs ir įsitraukti į Gimnazistų tarybos darbą. Be abejo, buvo išklausyti gimnazistų lūkesčiai ir atsakyta į užduotus klausimus.

 

Kas čia per žanras, taip ir nesupratau, netaisiau, nes jau šitas turbūt nebebus publikuojamas„Pagarba kitiems leidžia gerbti ir save patį."
Ehh, jei 2016 m.  Rugsėjo 13d. rytą negavai gražios ir ryškios šypsenėlės, mielas gimnaziste, Tau reikia pasimokyti mandagumo taisyklių.
Stebėdami naujokus gimnazijoj, norime juos supažindinti, kad PAGARBA IR TOLERANCIJA yra vienos iš svarbiausių vertybių gimnazijoj.
Nepraeik pro budintį, mokytoją ar kitą gimnazijos darbuotoją kaip pro sieną. Būk mandagus ir pasisveikink!
Juk tai taip paprasta, o ir džiaugsmo suteikia labai daug. Gimnazistų Taryba ir GT savanoriai linki ateiti į mokykla su plačia šypsena ir rodyti pagarbą vyresniems! Tikimės, kad po šios dienos būsite mandagūs ir linksmi gimnazistai!
#GimnazistųTaryba#DienaLaba#kšgrugsėjis#Šypsomės

 2015–2016 m. m. veikla

2015 m. rugsėjo 1 d. Atstovauti gimnazijos mokinių interesams iškilmingai prisiekė 2015–2016 m. m. gimnazijos mokinių prezidentė Gintarė Meilūnaitė.

 

Nuotraukoje iš kairės – savo kadenciją baigusi 2014–2015 m. m. gimnazijos mokinių prezidentė Emilė Jasulevičiūtė ir 2015–2016 m. m. gimnazijos mokinių prezidentė Gintarė Meilūnaitė.

2015 m. rugsėjo 3 d. įvyko pirmasis 2015–2016 m. m. Gimnazistų tarybos susirinkimas, kuriame diskutavo, planavo veiklas.

2015 m. rugsėjo 4 d. Gimnazistų tarybos iniciatyva buvo sukurta uždara Facebook grupė „Šviesiosios gimnazijos bendruomenė“. Tikslas – efektyviau ir greičiau dalintis aktualia informacija.

2015 m. rugsėjo 7 d. Gimnazistų taryba norėdama praskaidrinti 2015–2016 m .m. pirmojo pirmadienio nuotaiką  vykdė akciją „Laimės medis“. Gimnazistai ir kiti bendruomenės nariai galėjo nuskinti ant medžio „pražydusius“ maišelius su citata, fraze ar šmaikščia sentencija.

2015 m. rugsėjo 14 d.  Startavo gimnazijos radijas „Palėpė FM“. Radijui  vadovauja Gimnazistų tarybos narys Titas Kutavičius. Nuo šiol gimnazijos koridoriuose pertraukų metu vėl  aidi muzika!

2015 m. rugsėjo 17 d. Gimnazistų taryba, skatindama mokinių mandagumą, surengė akciją:  ryte laukė įeinančių į gimnaziją mokinių ir dovanojo lipdukus su šypsenėlėmis tik tiems, kurie pasisveikino su budėtoju, valytojomis ir kitais mokyklos darbuotojais. Ryškios šypsenėlės leido identifikuoti mandagius gimnazistus ir skatino suklusti tuos, kurie nebuvo apdovanoti šypsenomis.

2015 m. rugsėjo 20 d. Gimnazistų taryba palaikė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę sunkiose finalinėse varžybose prieš Ispaniją!

2015 m. spalio 1d.  Gimnazistų taryba organizavo Tarptautinės muzikos dienos minėjimą. Per kiekvieną pertrauką grojo skirtingų žanrų muzika, mokiniai buvo skatinami atsinešti savo instrumentus ir groti pertraukų bei klasės valandėlės metu, o per ilgąją pertrauką visus džiugino gyva muzika.

2015 m. spalio 5 d.  Mokytojų dienos  proga Gimnazistų taryba  skelbė akciją pasidaryti asmenukę su mokytoju bei parengė šventinį video. Videomontažas buvo parodytas Mokytojų dienos šventėje.

https://www.youtube.com/watch?v=sKNXA9Zdxes&feature=youtu.be

2015 m. spalio 6-16 d. vyko Gimnazistų tarybos naujų narių rinkimų agitacinė kampanija. Po  motyvacinio pokalbio buvo atrinkti verčiausi kandidatai,  kurie po to rungėsi agitacinėje kovoje.

2015 m. spalio 14 d. vyko rinkiminė konferencija, kurioje išklausyti kandidatų paruoštas programas ir užduoti klausimus galėjo ne tik Gimnazistų tarybos nariai, bet ir visa gimnazijos bendruomenė.

2015 m. spalio 15 d. vyko visuotiniai naujų Gimnazistų tarybos narių rinkimai, kuriuose kiekvienas gimnazijos bendruomenės narys turėjo teisę balsuoti. Didžiuojamės smarkiai išaugusiu rinkėjų aktyvumu!

Į Gimnazistų tarybą išrinkti Marta Gadišauskaitė 1a, Kristupas Dautartas 1b, Augustė Dumčiūtė 1b, Algimanta Rašišytė 1c ir Kotryna Slobodianikaitė 2c.

2015 m. spalio 20 d. Gimnazistų taryba paruošė mokslinukių (asmenukių su mokytojais) stendą.  

2015 m. spalio 23 d.  - paskutinė diena prieš atostogas. Skelbiamas šios dienos uniformos kodas „Juoda/raudona“.
 

2015 m. spalio 23 d. vyko  Gimnazistų tarybos posėdis,  kuriame buvo patvirtinta nauja  demokratiškai išrinktos mokinių savivaldos institucijos sudėtis:

1. Marta Gadišauskaitė 1a;
2. Kristupas Dautartas 1b;
3. Augustė Dumčiūtė 1b;
4. Algimanta Rašišytė 1c;
5. Goda Ivanauskaitė 2a;
6. Kotryna Kolojanskaitė 2a;
7. Urtė Vainilavičiūtė 2b;
8. Austėja Bajorūnaitė 2b;
9. Dominykas Kieras 2c;
10. Kotryna Slobodianikaitė 2c;
11. Domantas Čepas 2d
12. Austė Raicevičiūtė 3a
13. Emilė Jasulevičiūtė 3a
14. Vaiva Šurkutė 3b
15. Gintarė Meilūnaitė 3d
16. Viktorija Varnaitė 3d
17. Titas Kutavičius 3d

Garbės nariai:
Povilas Budrys 4a;
Indrė Liaugminaitė 4b;
Vaida Balsevičiūtė 4c;
Jurgis Petrauskas 4d;
Joana Valevičiūtė 4d.

 

2015 m. spalio 29–30 d. vyko Gimnazistų tarybos kolektyvo formavimo renginys ir  „Helovino naktis gimnazijoje“. Pirmiausia tarybos nariai dalyvavo mokymuose, kuriuos vedė LMS deleguotas atstovas Marius Libas iš Jonavos „Senamiesčio” gimnazijos. Po mokymų neformalioje aplinkoje Gimnazistų tarybos nariai  artimiau susipažino teminiame vakare „Animaciniai herojai“: vyko naujų narių krikštynos, šokiai, karaokė, buvo žaidžiami įvairūs žaidimai, atliekamos komandinės užduotys. Vakaro užbaigėme visi žiūrėjo filmą Helovino tema.2014–2015 m. m. veikla 


2015 m. gegužės 26 d. Gimnazistų tarybos ataskaitiniame susirinkime gimnazijos prezidentė Emilija Jasulevičiūtė pristatė veiklos ataskaitą.
Taryba pritarė prezidentės atsistatydinimui ir iš dviejų kandidatų (tarybos narių) išrinko naują prezidentą. Nutarta, kad 2015 - 2016 m. m. gimnazijos prezidento pareigas eis 2d klasės mokinė Gintarė Meilūnaitė. Ji prisieks rugsėjo 1d.
                                                                                                                                                                  Gimnazistų taryba

2015 m. kovo 13 d.
(penktadienis). Na ir kas, kad 13 diena,  gimnazijoje karaliavo  Šypsenos. Gimnazistų taryba organizavo gražiausios šypsenos konkursą. Išrinkti Misteris ir Misis Šypsenos. Per pertraukas visi fotografavosi prie stendo „Šypsokimės!“ ir juokėsi žiūrėdami juokingus vaizdelius.

2015 m. kovo 10 d. gimnazistų taryba pasveikino gimnazijos bendruomenę su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-omis metinėmis.

 

2015 m. kovo 6 d. gimnazistų taryba organizavo klasių seniūnų mokymus, kur seniūnai  daugiau sužinojo apie seniūnų veiklą.  Mokymus vedė Kotryna Kolojanskaitė ir Povilas Budrys.

2015 m. vasario 11–13 d. taryba organizavo žaidimą „Slaptas draugas“. Tris dienas artėjančios Valentino dienos proga mokiniai stebino savo atsitiktiniu būdu išrinktus draugus, neišsiduodami, kas jiems daro staigmenas.

2015 m. vasario 6 d. gimnazistų taryba organizavo  stalo žaidimo „Alias“ turnyrą. Renginys gimnazijoje vestas pirmą kartą, tačiau sulaukė ypatingo gimnazistų susidomėjimo ir prašymo surengti tokį turnyrą dar kartą. 

2015 m. sausio 30 d. gimnazistų taryba su draugišku vizitu apsilankė Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijoje, susitiko su šios gimnazijos mokinių parlamentu, pasidalino mokinių savivaldų veiklos patirtimi. Taip pat dalyvavo J. Balčikonio gimnazijos tradiciniame renginyje „Sidabrinė naktis“ Cido arenoje. 

2015 m. sausio 29 d. susibūrė nauja informacinės  laidos  „Šviežienos“ kūrybinė grupė. Linkime kūrybinės sėkmės!

2015 m. sausio 22 d. mūsų gimnazijoje vyko projekto „Lyderių laikas 2“ rajoninis renginys. Gimnazistų taryba rajono mokyklų mokinių savivaldų komandas pakvietė į mokymus apie lyderystę ir mokė,  kaip suburti  efektyvią mokinių savivaldą su geru lyderiu. Mokymus vedė gimnazijos prezidentai Gabrielė Pabrinkytė, Povilas Budrys, Emilė Jasulevičiūtė.

2015 m. sausio 16 d. gimnazistų taryba pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos moksleivių sąjunga ir išsyk  dvi tarybos narės Emilė Jasulevičiūtė ir Kotryna Kolojanskaitė išvyko į LMS suvažiavimą.

2014 m. gruodžio 19 d. gimnazistų taryba visą bendruomenę pakvietė į gražiausią metų šventę – renginį Kalėdomis kvepiantis rytas“. Tarybos nariai visus vaišino imbieriniais sausainiais ir kakava, dovanojo šventinę nuotaiką ir koncertą, išnešiojo kalėdinį paštą.

2014 m. gruodžio 16 d. gimnazistų taryba su savanoriais lankėsi Kėdainių specialiojoje mokykloje, kur surengė tradicinę šventę „Būkime turtingi gerumo“. Dėkojame Šviesiosios gimnazijos gimnazistams, kurie nuoširdžiai padėjo parengti šventinę programą, pasirodė patys ir paruošė  dovanėles.

2014 m. gruodžio 12 d. 12 val. 12 min.  vyko tarybos organizuojamas tradicinis renginys „Dvyliktokų gimtadienis“. Buvo labai linksma. Pirmokai labai išradingai  sveikino dvyliktokus, dovanojo jiems gerą nuotaiką ir, žinoma, tortus.

2014 gruodžio 8 d. gimnazistų tarybos nariai (nuotraukoje iš kairės Povilas Budrys, Emilė Jasulevičiūtė ir Austė Raicevičiūtė) dalyvavo pilietiškumo mokykloje Lietuvos Respublikos Seime. Gimnazistų tarybos nariai nuolat stengiasi gilinti savo žinias ir į gimnaziją grįžti su naujomis idėjomis bei pasiruošę įvairioms inovacijoms.

2014 m. lapkričio 28 d.  Igais rudens vakarais gimnazistų taryba gimnazistus kviečia į filmų vakarus. 2014m.  lapkričio  28 d. visi susirinko žiūrėti filmo „Apsimeskime farais“.

2014 m. lapkričio 27 d.  veikė „Draugo paštas". Mokiniai išsiuntė labai daug laiškų ir dovanojo pačius gražiausius žodžius savo draugams.

2014 m. lapkričio 19 d. gimnazijoje pirmą kartą paminėta tarptautinė Tualetų diena. Gimnazistų taryba pasistengė, kad jie atrodytų puikiai, o mokiniai atkreiptų dėmesį į higieną ir tvarką.

2014 m. lapkričio 8 d.  pradėjo veikti tarybos narių vadovaujamas radijas „Palėpė FM“. Jam vadovauja naujasis tarybos narys Titas Kutavičius.  

2014 m. spalio 20–24 dienomis gimnazijoje organizuota kandidatų į gimnazistų tarybą rinkiminė kampanija. Kandidatai pristatė savo programas, agitavo, varžėsi spaudos konferencijoje. Gimnazistai balsavo už aktyviausius kandidatus. Į tarybą išrinkti (nuotraukoje iš kairės) Titas Kutavičius (2d kl.), Austėja Bajorūnaitė (1b kl.), Urtė Vainilaičiūtė (1b kl.), Goda Ivanauskaitė (1a kl.), Dominykas Kieras (1c kl.), Gintarė Meilūnaitė (2d kl.), Austė Raicevičiūtė (2a kl.), Domantas Čepas (1d kl.) 

2014 m. spalio 14 d. vyko gimnazistų tarybos posėdis dėl  9 naujų narių priėmimo.

2014 m. rugsėjo 1 d. iškilmingai prisiekė 2014–2015 m. m. gimnazijos mokinių prezidentė Emilė Jasulevičiūtė.


Svarbiausi 2013–2014 m. m. gimnazistų tarybos įvykiai

2013 m. spalio 21–24 d. gimnazijoje vyko kandidatų į gimnazistų tarybą rinkiminę kampaniją.  Kandidatais buvo įregistruoti šie mokiniai: E. Jasiulevičiūtė 1a kl., A. Raicevičiūtė 1a kl., V. Šurkutė 1b kl., G. Vaitkevičiūtė 1c kl., M. Petlinskas 1c kl., V. Varnaitė 1d kl., I. Liaugminaitė 2b kl. Gimnazijos bendruomenei kandidatai pateikė savo rinkimines programas, o spaudos konferencijoje atsakinėjo į  klausimus. Gimnazistai su dideliu susidomėjimu dalyvavo konferencijoje, analizavo kandidatų programas, uždavė daug klausimų ir spalio 24 d. balsavo ir išrinko naujus gimnazistų tarybos narius: E. Jasiulevičiūtę 1a kl., V. Šurkutį 1b kl., M. Petlinską 1c kl., V. Varnaitę 1d kl. ir I. Liaugminaitę 2b kl.


2013 m. spalio 29 dieną vyko gimnazistų tarybos mokymai „Lyderystės ugdymas“. Mokymus vedė 2009–2010 m. m. gimnazijos prezidentas, MU studentas, studentų atstovybės pirmininkas, Justas Kupčinskas.

Nuotraukose gimnazijos prezidentai Justas Kupčinskas, Gabrielė Pabrinkytė, Povilas Budrys, bei akimirkos iš tarybos mokymų.

Lapkričio 29 dieną Gimnazistų taryba su bendradarbiavimo vizitu lankėsi Vilniaus Žirmūnų gimnazijoje. Mūsų gimnazistai susipažino su šios gimnazijos mokinių senato veikla, domėjosi Žirmūnų gimnazijos išskirtinumu, pasiekimais. Gimnazistus ypač sužavėjo šioje gimnazijoje  gyvuojanti tradicija – dvyliktokai per Šimtadienį gimnazijai dovanoja savo rankų darbo suoliukus, gražiai nudažytus ir papuoštus.  Taip abiturientai gražina savo mokyklą, palieka joje ryškų savo pėdsaką. Vakare gimnazistų taryba dalyvavo renginyje „Šokių maratonas“, kuriame mokėsi klasikinių šokių – čia čia čia, rumbos, tvisto,  valso, rodė savo išmonę ir ištvermę, laimėjo prizus. Visi gimnazistų tarybos nariai grįžo pilni malonių įspūdžių ir dėkingi Vilniaus Žirmūnų mokinių senatui už pakvietimą.

2013 m. lapkričio 30 dieną per rudens atostogas organizuotas gimnazistų tarybos kolektyvo formavimo renginys „Helowyno naktis gimnazijoje“. Vyko  naujų narių krikštynos, šokiai ir linksmybės  iki pat ryto, o taip pat  buvo tariamasi dėl gimnazistų tarybos  ateities veiklos.

2013 m. spalio 8 dieną gimnazijoje svečiavosi Vilniaus Žirmūnų gimnazijos mokinių senatas ir Seniūnų taryba.  Šviesiosios gimnazijos gimnazistų taryba nuoširdžiai priėmė svečius, supažindino su gimnazijos istorija, pasidalino veiklos patirtimi. Abiejų gimnazijų lyderiai dalijosi patirtimi apie mokinių senato ir gimnazistų tarybos struktūrų privalumus, mokinių interesų atstovavimo galimybes, problemas. Žirmūnų gimnazijos senatas pakvietė mūsų gimnazistų tarybą apsilankyti jų mokykloje.


2013 rugsėjo 1 d.
iškilmingai prisiekė 2013–2014 m. m. gimnazijos prezidentas Povilas Budrys (2a kl.)
 

 Gimnazijos prezidentai: Povilas Budrys (2a kl.) ir Gabrielė Pabrinkytė (3b kl.)

 

Svarbiausi 2012–2013 m. m. gimnazistų tarybos įvykiai

2013 m. gegužės 29 dieną įvyko gimnazistų tarybos garbės narių (dvyliktokų) išleistuvės. Dėkojame už gerą darbą ir palinkime ko geriausios kloties gimnazijos prezidentui Erikui Bardauskui, LMP narei Ramintai Antanavičiūtei, Lauritai Kaupaitei, Silvijai Motiekaitytei, Viktorijai Mankevičiūtei ir Kasparui Naujoku

2013 m. gegužės 22 dieną įvyko gimnazistų tarybos ataskaitinis susirinkimas. Jo metu gimnazijos prezidentė Gabrielė Pabrinkytė pateikė 2012–2013 m. m. gimnazistų tarybos veiklos ataskaitą. Gimnazistų taryba balsavo dėl 2013–2014 m. m. gimnazijos prezidento kandidatūros. Vienbalsiai nuspręsta, kad nuo rugsėjo 1 dienos  prezidento pareigas eis Povilas Budrys. 

  2013 m. balandžio 30 d. gimnazistų tarybą lankėsi Panevėžio J. Balčikonio gimnazijoje, kur mus šiltai sutiko ir priėmė svetingi šeimininkai. Vizito metu Kėdainių šviesiosios gimnazijos gimnazistų taryba ir Panevėžio J. Balčikonio gimnazijos mokinių parlamentas aptarė vykdomas veiklas, pasidalino patirtimi. Buvo malonu svečioje gimnazijoje stebėti vedamas pamokas, susipažinti su J. Balčikonio gimnazijos istorija ir artimiau pažinti Panevėžio miestą.

2013 m. vasario 14 dieną
gimnazijos vidiniame kiemelyje stovėjo „Meilės siena“, kurioje visi norintys galėjo parašyti sveikinimą, prisipažinti meilėje. Taip pat visą dieną skambėjo meilės dainos.
 

2012 m. kovo 23 dieną, penktadienį, įvyko bendradarbiaujančių mokyklų savivaldų suvažiavimas. Būtent mūsų gimnazijoje rytą atvyko Panevėžio J. Balčikonio gimnazija, Kupiškio Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazija, Kauno VDU „Rasos“ gimnazija bei Kėdainių “Aušros” vidurinė mokykla. Vykdėme „Idėjų mugę“, kurioje atskleidėme savo ir išklausėme kitų savivaldų geriausias renginių idėjas, diskutavome bendradarbiavimo tema, taip pat linksmai praleidome laiką Kėdainių senamiestyje. Ypač svarbu tai, jog sąskrydžio metu buvo pasirašyta Rezoliucija, reiškianti, jog su šiomis mokyklomis bendrausime ir toliau. Vakare atvykusieji turėjo puikią proga stebėti, bei sudalyvauti, talentų konkurse. Praleistas laikas buvo begalo pelningas ir turiningas visiems. Įkvėpti daugybės idėjų ir toliau stengsimės skleisti ir taip džiuginti jus. Džiugu tai, jog sutvirtinti santykiai taip ir nesibaigė, sekantis savivaldų sąskrydis planuojamas Kupiškio Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazijoje.

2012 m. rugsėjo 1d.
priesaiką priėmė naujoji  Prezidentė  Gabrielė Pabrinkytė 2b kl. 

2012 m. spalio 16 dieną vyko susitikimas su LMP narėmis  Justina iš Šėtos gimnazijos  bei  Raminta iš Kėdainių šviesiosios gimnazijos. Susitikime aptarta LMP veikla bei naujos kadencijos rinkimai.

2012 m. spalio 25 dieną gimnazijos bendruomenės buvo išrinkti 7 nauji gimnazistų tarybos nariai: Povilas Budrys 1a, Ieva Ročaitė 1b, Vaida Balsevičiūtė 1c, Joana Valevičiūtė ir Jurgis Petrauskas 1d, Klaidas Grincas 2a, Ieva Kiseliūtė 2c.

2012m. spalio 30 dieną  vyko gimnazistų tarybos mokymai. Juos vedė buvusi gimnazijos prezidentė Aurelija Šataitė

2012 m. per rudens atostogas spalio 30–31
dienomis gimnazistų taryba gimnazijoje organizavo kolektyvo formavimo stovyklą.

2012 m. gruodžio mėn. vyko akcija “Būkime turtingi gerumu”. Gimnazistų taryba su dovanomis bei žaisminga programa lankėsi Specialiojoje mokykloje.

2012 m. gruodžio 14 dieną vyko filmų vakaras, kurį organizavo gimnazistų taryba.

2012 m. gruodžio 21 d. gimnazijos prezidentė Gabrielė Pabrinkytė bei gimnazistų taryba suorganizavo tradicinį  renginį “Kalėdomis kvepiantis rytas ”. Taip pat įvyko kalėdinis 1klasių  FLASH‘mobas.

 


Svarbiausi 2010–2011 m. m. gimnazistų tarybos įvykiai


2010 m. balandžio 23 dieną Šviesiojoje gimnazijoje gimnazistų tarybos kvietimu lankėsi Krakių M. Katkaus gimnazijos mokinių parlamentas. Bendradarbiavimo vizito metu pristatyta gimnazistų tarybos veikla, organizuotos orientacinės varžybos "Kėdainių lobių paieška", bei surengtas piknikas Kėdainių laisvalaikio parke.

2010 m. lapkričio 17 dieną Gimnazistų taryba dalyvavo rajoniniame "Veikliausios mokinių tarybos 2010" konkurse ir laimėjo 1 vietą.

 

2010 m. lapkričio 18 d. gimnazijos bendruomenė, gimnazistų tarybos suburta, socialiniame konkurse “Labas mūšis” laimėjo “Inculto” koncertą gimnazijoje. 

2010 m. gruodžio mėn. vyko akcija “Būkime turtingi gerumu”. Gimnazistų taryba su dovanomis bei nuotaikinga programa lankėsi Specialiojoje internatinėje mokykloje. 

2010 m. gruodžio 12 d. gimnazistų taryba organizavo Kalėdinės eglutės įžiebimo šventę. 

2010 m. gruodžio 22 d. gimnazijos prezidentas Justas Kupčinskas suorganizavo bendruomenės sveikinimo renginį “Kalėdinis rytas, kvepiantis imbieriniais sausainiais ir kakava”. 

2011 m. kovo 25 d. organizuoti rinkimai į Lietuvos Moksleivių Parlamentą. Kėdainių rajonui LMP atstovauja gimnazistų tarybos narė Raminta Antanavičiūtė. 

2011 m. gegužės 3–6 d. gimnazistų taryba mokinių bendruomenei organizavo  veiksmo savaitės renginius: gyvos muzikos dieną, stalo žaidimų turnyrą, evakuacijos ir bendros nuotraukos bei dviračių dienas. 

2011 m. gegužės 18 d. gimnazistų taryba organizavo gimnazijos Prezidento rinkimus. Prezidentu išrinktas Erikas Bardauskas 2a kl. 

2011 m. spalio 21 d.
į  gimnazistų tarybą priimti nauji nariai: Austėja Sirijatavičiūtė 1b, Berta Adomavičiūtė 1d, Gabrielė Pabrinkytė 1b, Martynas Tutka 1d, Monika Augustinaitytė 1d, Gerda Ažubalytė 2a, Paulius Vaicekauskas 2c.    

2011 lapkričio 9d. Šviesiosios gimnazijos ir Pasvalio P.Vileišio gimnazijos metodinių tarybų susitikimas.

2011 m. lapkričio 17 d. gimnazistų taryba dalyvavo rajoniniame konkurse “Veikliausia mokinių taryba 2011” ir laimėjo 1vietą.

2011 m. gruodžio 2 d.
įvyko Kėdainių šviesiosios gimnazijos gimnazistų tarybos ir Panevėžio J.Balčikonio gimnazijos mokinių parlamento draugiškas susitikimas.