KĖDAINIŲ ŠVIESIOJI GIMNAZIJA
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Projektai
Vaiko gerovės komisija
Metodinė taryba
Gimnazistų taryba
Gimnazijos taryba
Mokinių karjeros centras
MMD
Biblioteka
NVO tėvų klubas
Viešieji pirkimai
Finansinių ataskaitų rinkiniai, direktoriaus veiklos ataskaitos
Darbo užmokestis
Laisvos darbo vietos
Vaiko gerovės komisija


Vaiko gerovės komisijos reglamentas. Atsisiųsti...

Kėdainių šviesiosios gimnazijos vaiko gerovės komisijos narių sudėtis:

Vilma Sakalauskienė - komisijos pirmininkė (direktorės pavaduotoja ugdymui 309 kab.)

Indrė Mackevičienė - komisijos pirmininkės pavaduotoja (socialinė pedagogė 305 kab.)

Asta Krasauskienė - narė (direktorės pavaduotoja ugdymui 307 kab.)


Rita Bagdonaitė - narė (psichologė 114 kab.)

Dalia Pabarčienė - sekretorė (lietuvių k. mokytoja 121 kab.)

Auksuolė Jerutienė - narė (matematikos mokytoja kab. 203 kab.)

Vida Antanavičiūtė - narė (matematikos mokytoja 107 kab.)

Dainius Leikauskas - narys (kūno k., teisės mokytojas)

Kėdainių švietimo pagalbos tarnyba

Kėdainių pedagoginė psichologinė tarnyba
Psichologo nemokamos konsultacijos, registracija tel.: (347) 51346
Adresas: Josvainių g. 40, Kėdainiai


Socialinės - psichologinės pagalbos telefonai:

„Jaunimo linija" - 8 800 28888
Darbo laikas: 16.00–07.00 kasdien, savaitgaliais visą parą
Pagalbą teikia: savanoriai
www.jaunimolinija.lt

„Vaikų linija" -
116-111 Darbo laikas: 11.00–21.00 kasdien
Paramą teikia: savanoriai
www.vaikulinija.lt


Psichologinės pagalbos telefonai:

„Jaunimo linija" - 8 800 28888
Darbo laikas: 16.00–07.00 kasdien, savaitgaliais visą parą
Pagalbą teikia: savanoriai
www.jaunimolinija.lt

„Vaikų linija" -
116-111 Darbo laikas: 11.00–21.00 kasdien
Paramą teikia: savanoriai
www.vaikulinija.lt
2
012-10-15–19 Sveikatingumo savaitė

        Vaiko gerovės komisijos nariai spalio 15–19 dienomis gimnazijos bendruomenei organizavo  „Sveikatingumo savaitę“. Visi mokiniai dalyvavo paskaitose apie sveikos gyvensenos pagrindinius pricipus, svarbą. Mokytojai ir tėvai dalyvavo užsiėmimuose, kuriuose mokėsi akių mankštos pratimų. Paskaitas ir užsiėmimus vedė Kėdainių sveikatos biuro direktorė Danguolė Avižiuvienė.  Didžiulio susidomėjimo sulaukė mokinių organizuota sveiko maisto mugė. Kiekviena klasė pagamino ir pristatė po keletą  sveikuoliškų patiekalų.  Na, o komisija išrinko skaniausius, išradingiausius ir sveikiausius patiekalus. 

2011-11-28–12-02 Lankomumo prevencijos savaitė "Gimnazijoje gyventi gera".

Dalyviai: mokiniai ir mokytojai

Pirmadienis. AKCIJA „ŠILTA GIMNAZIJA SU ARBATA“. Per ilgąją pertrauką kiemelyje vaišinsimės karšta arbata. 

Antradienis. Kodas „VAIKYSTĖ“. Ateiname pasipuošę vaikystę primenančiu akcentu: meškiukas, dvi kasytės, dryžuotos kojinės, mašinėlė ir visa kita, kas primena vaikystę... 

Trečiadienis. ŠLEPEČIŲ DIENA. Gimnazijoje kaip antruosiuose namuose vaikštome tik su šlepetėmis.

Ketvirtadienis. PYRAGŲ DIENA. Visi kepam pyragus ir vaišinam draugus per klasės valandėlę. Mokytojai kolegų virtuvės šedevrais mėgaujasi per ilgąją pertrauką. 

Penktadienis. Atsakyk į klausimą, kodėl GIMNAZIJOJE GYVENTI GERA??

 

2011-11-11 Konkursą "Lankomiausia klasė" laimėjusios 2b ir 3d išvyka į edukacinį spektaklį "1984. IŠGYVENIMO DRAMA SOVIETINIAME BUNKERYJE"

 

   


2011-03-21–27 gimnazistai prisijungė prie šalyje organizuojamos akcijos "Savaitė be patyčių". Socialinės reklamos konkurse "Arogancijai - NE!" ir "Patyčioms - STOP!"
programa...

1-3 klasių gimnazistai išradingai kūrė socialines reklamas, atkreipiančias dėmesį į patyčių problemą bei skatinančias pagarbius ir draugiškus santykius. Šias reklamas vėliau vertino komisija bei patys moksleiviai. Daugiausiai moksleivių balsų pelnė 2d klasės reklaminis filmukas, taip pat ši klasė buvo apdovanota už kūrybiškumą, 1 c klasės reklama įvertinta kaip profesionaliausia, 2a  klasės reklama pripažinta originaliausia. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems už puikias idėjas!

2011-02-08 Saugaus interneto diena gimnazijoje "Internetas - daugiau nei žaidimas, tai - Tavo gyvenimas. Informacinis leidinys
atsisiųsti...

2010-11-22–26 Lankomumo prevencijos savaitė "Į gimnaziją eiti gera"

PIRMADIENIS – buvo kviečiama mokinius bei mokytojus išsakyti savo nuomonę: Ką daryti, kad mokiniai nepraleidinėtų pamokų?
Parašyta savo nuomonę įmesti į NUOMONIŲ dėžutę, kuri visą savaitę stovėjo kiemelyje. 

ANTRADIENIS – Konkursiukas ,,Matomiausia klasė“ (klasė tą dieną pasirinko tam tikrą savo klasės akcentą, kurį visi iš tolo MATĖJ. Laimėjo 4 matomiausios klasės 1-4 klasių koncentruose). 

TREČIADIENIS – Pertraukų metu gimnazijos vidiniame kiemelyje vyko socialinės reklamos peržiūros. Skelbėme tarpklasinį socialinės reklamos konkursą ,,Arogancijai – NE!“. 

KETVIRTADIENIS – ,,Blusų turgus“. 

PENKTADIENIS – ,,Džinsų penktadienis“ (aprangos kodas ir mokiniams ir mokytojams – DŽINSAI).

Ir kino vakaras gimnazijoje.

 

2010-10-20  Prevencinis seminaras-mokymai mokiniams, tema: ,,Vaikų ir paauglių psichinė sveikata. Savižudybių prevencija mokykloje“.

2010 m. spalio 20 d. Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo mokiniams seminarą-mokymus: ,,Vaikų ir paauglių psichinė sveikata. Savižudybių prevencija mokykloje“. Užsiėmimus vedė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto docentė dr. Nida Žemaitienė. Šiuose mokymuose dalyvavo Kėdainių šviesiosios gimnazijos 2d kl. mokiniai: Roberta Naruševičiūtė, Greta Kimantaitė, Sigita Valantiejūtė ir Andrius Brandžius. Užsiėmimai mokiniams labai patiko ir pasidalins įspūdžiais bei informacija su gimnazistai, padarydami mini projektą.  

 

2010-04-30 Teisinių žinių konkursas ,,Temidė“

 

Balandžio 30 d., Panevėžyje, „Cido“ arenoje, vyko teisinių žinių konkurso „Temidė“ respublikinis turas. Mūsų komanda „Sėkmės kodas“ rungėsi su dar devyniomis komandomis, deleguotomis iš įvairių šalies apskričių. Viso konkurso metu mūsų komandą drąsino ir palaikė 1D klasės sirgaliai, kurie buvo įvertinti aukščiausiu balu. Po visų užduočių ir pasirodymų išaiškėjo konkurso rezultatai – mūsų gimnazistai užėmė IV vietą, atsilikę vos viena dešimtąja balo nuo artimiausių varžovų.

 

 2010-10-08 Pasaulinė psichikos sveikatos diena ,,Geros nuotaikos diena“

 

 Nuo 2008 m. kiekvieną spalio 10 d. Kėdainių šviesiojoje gimnazijoje minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Ši diena gimnazijoje vadinama ,,Geros nuotaikos diena“, šią dieną gimnazistai daro staigmenas ištrauktai klasei padovanodami dainą, picą, ar šiaip maloniai nustebindami dovanele. Mokytojai taip stebina vieni kitus maloniomis staigmenomis, ilgosios pertraukos metu vyksta geros nuotaikos seminaras, kurio metu pedagogai atlikinėja nuotaikingas užduotis ir gerai leidžia laiką. 

 

 2010-03-22–26 prevencinė savaitė ,,Be patyčių“

2010 m. kovo 22-26 dienomis Kėdainių šviesiojoje gimnazijoje vyko savaitė ,,Be patyčių“, kurios metu mokinių buvo prašoma išreikšti savo nuomonę apie šią aktualią problemą. Visos savaitės bėgyje daug diskutuota su mokiniais, ieškota sprendimų ir galvota kaip pakeisti mokinių požiūrį į kitokius bendraamžius.
 

 

2010-03-17   VŠĮ ,,Vaikų linija“ seminaras gimnazijos pedagogams ,,Patyčių prevencija mokykloje“

 2010 m. kovo 17 d. Kėdainių šviesiosios gimnazijos bendruomenei – pedagogams buvo pravestas VŠĮ ,,Vaikų linija“ seminaras ,,Patyčių prevencija mokykloje“. 

2009-12-16 Kalėdinė gerumo akcija ,,Būkime turtingi gerumu“ Kėdainių spec. internatinėje mokykloje

Nuo 2006 m. kiekvieną gruodžio mėnesį Kėdainių šviesiosios gimnazijos mokiniai organizuoja gerumo akciją ,,Būkime turtingi gerumu“ Specialiosios internatinės mokyklos ugdytiniams. Kiekviena klasė paruošia dovanėlę (kanceliarines prekes, pliušinius žaislus, konstruktorius, saldainius, vaisius ir t.t.), o iniciatyvių gimnazistų grupė ir gimnazistų tarybos nariai, persirengę kalėdiniais personažais, dovanoja dovanas, rodo iš anksto parengtą kalėdinę programą, bendrauja ir žaidžia su vaikais. Tai labai graži, jau tradicija tapusi, Kėdainių šviesiosios gimnazijos bendruomenės gerumo akcija, kurios kasmet labai laukia Kėdainių specialiosios internatinės mokyklos vaikai. 

2009-12-14   Konkursas-viktorina ,,Alkoholio žala“

2009 m. gruodžio 14 d.  Kėdainių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras organizavo konkursą -viktoriną ,,Alkoholio žala“, kuriame dalyvavo 1c klasės mokiniai: Edvardas Voronovas, Karolis Borodičas, Karolis Šleževičius, Silvija Motekaitytė, Rūta Mittaitė, Laurita Kaupaitė. Šie mokiniai viktorinoje sudalyvavo puikiai ir užėmė prizinę vietą. 

2009-11-17  Narkotikų prevencijai skirtas renginys ,,Jaunimas taria NE", kuris vyko Kauno kolegijos J.Radvilos sudijų centre ir Kėdainių šviesiosios gimnazijos komanda nugalejo ir užėmė I vietą.

 

2009 m. vasario mėn. pedagogų bendruomenei akcija ,,Šypsenėlių ir gerų palinkėjimų kalendorius“ 

2009 m. vasario mėn. pedagogų bendruomenei suorganizuota akcija ,,Šypsenėlių ir gerų palinkėjimų kalendorius“, skatinanti gimnazijos bendruomenės narių tolerantišką ir pakantų tarpusavio bendradarbiavimą.  

 

2008 m. lapkričio mėn. prevencinė savaitė visai gimnazijos bendruomenei ,,Į gimnazija eiti gera“

 2008 m. lapkričio mėn. suorganizuota prevencinė savaitė skirta visai gimnazijos bendruomenei ,,Į gimnaziją eiti gera“. Šios savaitės metu mokiniai buvo skatinami į gimnaziją eiti kiekvieną dieną pasirinkus tam tikros spalvos akcentą, pvz. pirmadienį-su šlepetėmis, antradienį-su galvos apdangalu ir t.t. Kartu su mokiniais kūrėme jaukią gimnazijos atmosferą, kad mums visiems į gimnaziją eiti būtų gera.  


PagrindinisPriėmimasParama Struktūra kontaktaiVeiklaUgdymasSėkmės ir lyderystės mokyklaPasiekimaiInformacija gimnazistuiFotogalerijaFacebookEl. dienynasMetraštis