KĖDAINIŲ ŠVIESIOJI GIMNAZIJA
2017-2018 m.m. olimpiados
2016-2017 m.m. olimpiados
2017-2018 m.m. konkursai
2016-2017 m.m. konkursai
2017-2018 m.m. olimpiados
 
Dalykas Mokytojas Mokinio v., pavardė Klasė

Vieta rajone

Vieta respublikoje Vieta pasaulyje
Informatika

T.Samalius
R.Jėckienė 
R.Jėckienė
R.Jėckienė

K.Juknaitė
G.Razevičius
A.Kutra
M.Kiela
4a
3a
3b
1d
3 vieta
3 vieta
1 vieta
2-5 vieta
   

Informacinės technologijos

T.Samalius
T.Samalius
R.Jėckienė 
R.Jėckienė
R.Jėckienė

K.Juknaitė
A.Jėcka
M.Amalevičius
R.Piluckis
M.Ruša

4a
1a
1d
1a
2b

1 vieta

2 vieta
3 vieta

2 vieta
2 vieta


1 vieta

 

 

Chemija

 

D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė

M. Kiela  
D.Černikauskas
E. Svirskis 
G.Ivaškevičiūtė 
A.Malinauskaitė 
M.Jerutis 
B. Mižutavičiūtė
I. Grikša 
A. Šilkaitytė 
E. Mickevičiūtė
R. Kybartaitė
G. Butkevičiūtė

1d
2a
2b
2a
2b
3b
3a
4a
1d
3b
4b
4a


1 vieta
1 vieta
1 vieta
1 vieta
1 vieta
1 vieta
1 vieta
1 vieta
2 vieta
2 vieta
Padėkos raštas
Padėkos raštas                 

 
Biologija

B.Petraitienė
B.Petraitienė
B.Petraitienė
B.petraitienė
I.Ragožienė
I.Ragožienė
I.Ragožienė
I.Ragožienė
I.Ragožienė
I.Ragožienė
I.Ragožienė
I.Ragožienė

A.Malinauskaitė
D.Losis
G.Ivaškevičiūtė
M.Jerutis
A.Šilkaitytė
G.Boiko
I. Grikša
M.Kiela
M.Amalevičius
M.Tereščiukas
T. Urnikis
D.Vansevičius

2b
3a
2a
3b
1d
1a
4a
1d
1d
1d
1a
3b

 1 vieta 
3 vieta
2 vieta
1 vieta
2 vieta
1 vieta
1 vieta
1 vieta
1 vieta
3 vieta
3 vieta
2 vieta

   
Fizika

T.Samalius
T.Samalius
R.Klimavičius
R.Klimavičius
R.Klimavičius
R.Klimavičius
R.Klimavičius
R.Klimavičius
R.Klimavičius
R.Klimavičius

M.Kiela
V.Jakštaitė
D.Černikauskas
A.Kutra
K.Juknaitė
E.Mickevičiūtė
M.Griškevičius
R.Lipnevičius
B.Mižutavičiūtė
M.Petrauskaitė

1d
1d
2a
3b
4a
3b
4b
4a
3a
 3a
 

1 vieta
3 vieta
1 vieta
1 vieta
1 vieta
2 vieta
2 vieta
3 vieta
3 vieta
 3 vieta
 



3 vieta

 
Istorija L.Mankus

M.Bondendorfas

4b   2 vieta     
Matematika

R. Borodičienė
I. Zdanavičienė
V.Antanavičiūtė
V.Antanavičiūtė
V.Antanavičiūtė
R. Borodičienė

R. Borodičienė
R. Borodičienė
I. Zdanavičienė
V.Antanavičiūtė

A.Kutra
D.Černikauskas
M.Amalevičius
L.Pocius
V.Giedraitytė
E.Mickevičiūtė
M.Petkutė
M.Jerutis
A.Malinauskaitė
K.Juknaitė

 3b
2a
1d
4a
1d
3b
4b
3b
2b
4a

1 vieta
1 vieta
1 vieta
1 vieta
 2 vieta 
2 vieta
2 vieta
3 vieta
3 vieta
3 vieta




 
Lietuvių kalba ir literatūra

Z.Rost/D.Pabar.
A.Jakštienė
Z.Rost/D.Pabar.
D.Pabarčienė
D.Pabarčienė

G.Ivaškevičiūtė
A.Malinauskaitė
K.Čekanavičiūtė
S.Balsytė
I.Žvykaitė

2a
2b
2a
3a
4a

1 vieta
2 vieta
3 vieta
3 vieta
 3 vieta 

   
Dailė

J.Adukauskienė
J.Adukauskienė
J.Adukauskienė

G.Matkutė
D.Mataitytė
M.Maliaukaitė

1c
1d
4a

2 vieta
2 vieta
2 vieta 
   
Užsienio kalba(anglų)

D.Petkevičiūtė
L.Janonienė

K.Dautartas
A.Kubiliūnas

3b
 3d 

2 vieta
2 vieta

   

Užsienio kalba(rusų)

D.Šegždienė
D.Šegždienė
D.Šegždienė

I.Kondratavičiūtė
P.Chomenko
V.Tichonovas

2c
2b
2a

1 vieta
2 vieta
3 vieta
   
Geografija T.Bičiūnas

I. Grikša

4a   1 vieta    
Filosofija E.Rimdeikienė

 M.Petrauskaitė

 3a I turas

 

 

























































































PagrindinisPriėmimasParama Struktūra kontaktaiVeiklaUgdymasSėkmės ir lyderystės mokyklaPasiekimaiInformacija gimnazistuiFotogalerijaFacebookEl. dienynasMetraštis