KĖDAINIŲ ŠVIESIOJI GIMNAZIJA
2016-2017 m.m. olimpiados

Dalykas Mokytojas Mokinio v., pavardė Klasė

Vieta rajone

Vieta respublikoje Vieta pasaulyje
Informatika T.Samalius
T.Samalius
R.Jėckienė
R.Jėckienė
D.Černikauskas
L.Juodeika
M.Jodeika
A.Kutra
1a
4b
4c
2b
1 vieta
2 vieta
2 vieta
3 vieta
   

 

Chemija

D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
D.Ivaškevičienė
G.Ivaškevičiūtė
D.Černikauskas
M.Jerutis
I.Grikša
D.Judenytė
E.Mickevičiūtė
B.Mižutavičiūtė
M.Griškevičius
E.Lekešiūtė
1a
1a
2b
3a
4d
2b
2a
3b
4d
1 vieta
1 vieta
1 vieta
1 vieta
1 vieta
2 vieta
2 vieta
3 vieta
3 vieta
 
Biologija B.Petraitienė
B.Petraitienė
B.Petraitienė
B.Petraitienė
B.Petraitienė
B.Petraitienė
B.Petraitienė
I.Ragožienė
I.Ragožienė
I.Ragožienė
I.Ragožienė
A.Malinauskaitė
R.Rušaitė

D.Černikauskas
I.Grikša
A.Žukauskaitė
D.Judenytė
D.Losis
M.Jerutis
D.Vansevičius
1b
1a
1a
3a
2a
4d
2a
2b
2b
1 vieta
2 vieta
2 vieta
2 vieta
3 vieta
3 vieta
3 vieta
1 vieta
2 vieta
   
Fizika R.Klimavičius
R.Klimavičius
R.Klimavičius
R.Klimavičius
R.Klimavičius
R.Klimavičius
R.Klimavičius
R.Klimavičius
R.Klimavičius
R.Klimavičius
R.Klimavičius
A.Kutra
E.Mickevičiūtė
D.Černikauskas
K.Juknaitė
E.Lekešiūtė
G.Nariuševičiūtė
L.Juodeika
M.Griškevičius
M.Jerutis
R.Lipnevičius
V.Varnaitė
2b
2b
1a
3a
4d
4d
4b
3b
2b
3a
4d

vieta
1 vieta
2 vieta
1 vieta
1 vieta
1 vieta
2 vieta
3 vieta
2 vieta
3 vieta
3 vieta
3 vieta
i
eta



padėkos raštas
2 vieta
 
Istorija L.Mankus
L.Mankus
T.Paškevičius
M.Plakys
4a
4a
1 vieta
3 vieta
   
Matematika

R. Borodičienė
I. Zdanavičienė
I. Zdanavičienė
R. Borodičienė
I. Zdanavičienė
V.Antanavičiūtė

R. Borodičienė
I. Zdanavičienė

A.Kutra
D.Judenytė
D.Černikauskas
E.Mickevičiūtė
E.Lekešiūtė
K.Juknaitė
M.Jerutis
P.Kizerskis

2b
4d
1a
2b
4d
3a
2b
1b

1 vieta
3 vieta
1 vieta
2 vieta
2 vieta
2 vieta
3 vieta
3 vieta



3 vieta 
 
Lietuvių kalba ir literatūra D.Pabarčienė
V.Savickienė
A.Jakštienė
A.Praškevičienė
A.Jakštienė
M.Petrauskaitė
A.Malinauskaitė
M.Jerutis
E.Vansevičiūtė
V.Varnaitė
2a
1b
2b
4a
4d
1 vieta
2 vieta
2 vieta
3 vieta
3 vieta
   
Geografija T.Bičiūnas
T.Bičiūnas
I.Grikša
R.Kuliešaitė
3a
4d
1 vieta
2 vieta
   
Užsienio kalba(anglų) G.Kaupienė
G.Kaupienė
G.Kaupienė
G.Kaupienė
G.Kaupienė
D. Černikauskas
A. Malinauskaitė
A. Kutra
D. Rachlevičius
J. Veikšraitė
1a
1b
2b
3a
3b

1 vieta

2 vieta
3 vieta
3 vieta
2 vieta  
 Dailė D.Civilkienė
D.Civilkienė
D.Civilkienė
S.Leikutė
L.Abraitytė
M.Maliaukaitė
1a
1c
3a
1 vieta
3 vieta
3 vieta
vyksta į kt. etapą  
Informacinės technologijos T.Samalius
R.Jėckienė
M. Ruša
L. Muraškinas
V. Kondratjevaitė
K. Juknaitė
L. Kondrotas
1b
1b
4d
3a
4b
1 vieta
2 vieta
1 vieta
2 vieta
3 vieta
   
 Muzika
S.Aukštiejūtė - Morkūnienė
S. Balsytė 2a 1 vieta