KĖDAINIŲ ŠVIESIOJI GIMNAZIJA
Naujienos
Priėmimas
Kontaktai
Tvarkaraštis
Grupės
Galerija
Ugdymo programos
Informacija mokiniams
Naujienos
Susitikimo akimirkos

http://www.rinkosaikste.lt/naujienos/aktualijos/keliautoj-duetas-kdainiuose-nepaleiskite-savo-svajoni-galerija

http://www.rinkosaikste.lt/naujienos/aktualijos/mokiniams-kvepianti-a-maldeikiens-paskaita
http://www.rinkosaikste.lt/naujienos/aktualijos/jaunimas-nori-padti-sprsti-opias-problemas


     Lapkričio 2-4 dienomis Sėkmės ir lyderystės mokyklos moksleiviai vyksta į patyriminę "Aš galiu" mokyklą. Nepamirškite su savimi turėti pasirašytą sutartį su tėveliais bei sveikatos pažymą (tik tų, kurių neturime, visų kitų pažymos pas mus, paimsime). Primename, kad autobusas iš Kėdainių šviesiosios gimnazijos kiemo išvyksta lapkričio 2 d. 8.00 val. , autobusas iš Trakų į Kėdainius išvyksta lapkričio 4 d. 15.30 val.

    Kilus klausimams, prašome kreiptis telefonu +370 65299957, + 370 68578700 arba rašyti el. paštu z.smulskiene@sviesioji.lt. g.kaupiene@sviesioji.lt.

"Aš galiu" mokyklos sutartis. Atsisiųsti...

http://gyvbudas.lrytas.lt/psichologija/vietoje-atostogu-ateities-lyderiai-rinkosi-emocinio-intelekto-lavinima.htm


Naujų narių dėmesiui!

Informuojame, kad priimtų moksleivių  į SLM sąrašus skelbsime gegužės 29 dieną. Gegužės 31 d. organizuosime susitikimą,

kurio metu pateiksime išsamesnę informaciją ir pakviesime pasirašyti sutartis.


   Į Šviesiąją gimnaziją suplaukė jauni, žavūs, energingi Sėkmės ir lyderystės mokyklos mokiniai švytinčiais veidais. Juos pasitikusi mokytoja Gitana Kaupienė kiekvienam padovanojo po simbolinį laimės sausainuką, kurį išvynioję ugdytiniai rado palinkėjimą naujiems mokslo metams. Besišnekučiuodami, besidalindami vasaros įspūdžiais, jaunuoliai užpildė jaukias mokyklos erdves. Šventė prasidėjo gimnazijos kiemelyje suskambus saksofonui, kuriuo grojo vienas bendruomenės narių – Tomas Urnikis. Moksleivius pasveikino direktorė Violeta Liutkienė, Nijolė Naujokienė, lektorius Laurynas Pečkaitis. Kiekvienam buvo įsegtas mokyklos ženklelis. Sėkmės ir lyderystės mokykloje įgyta patirtis, bendravimas su įvairiais žmonėmis, lektorių paskaitos, užsiėmimai bei pamokos ugdė ir brandino jaunus žmones kaip asmenybes. Pakalbinusi kelis iš jų pastebėjau, jog tai išties žodžio kišenėje neieškantys žmonės, siekiantys šiemet išmokti dar daugiau. Bendraudami su vaikų tėveliais supratome, jog jie išties patenkinti šios įstaigos veikla; vieno vaiko mama džiaugėsi: ,,Tai mokykla, į kurią mano sūnus eina su dideliu noru. Jo niekada nereikia versti to daryti“.  Žinia apie mokyklą plinta; šiemet prie bendruomenės prisijungė dar daugiau naujokų. Visa bendruomenė laukia naujų įspūdžių, žinių ir nuotykių ateinančiais Sėkmės ir lyderystės mokyklos mokslo metais.

Ugnė Petraitytė, 3b klasės gimnazistė
 2016/2017 m. m. į Sėkmės ir lyderystės mokyklą priimtų 7 ir 8 klasių mokinių sąrašas. 
Atsisiųsti..


PagrindinisPriėmimasParama Struktūra kontaktaiVeiklaUgdymasSėkmės ir lyderystės mokyklaPasiekimaiInformacija gimnazistuiFotogalerijaFacebookEl. dienynasMetraštis