KĖDAINIŲ ŠVIESIOJI GIMNAZIJA
Grupės


Sėkmės ir lyderystės mokyklos “

 

2016 – 2017 m.m grupių mokinių sąrašas 

 

 

J.Paukštelio progimnazija I grupė

 

PGD ( gamtos ir žmogaus cikliškumas, dvasinio potencialo ugdymas)

 

 1. Neringa Šadzevičiūtė

 2. Virginija Procenko

 3. Liepa Lydekaitė

 4. Jonė Grabauskaitė

 5. Aidas Valodka

 6. Evaldas Lukošius

 7. Neda Baršauskaitė

 8. Roberta Bakšaitytė

 9. Vytas Petkevičius

10. Greta Raiderytė

11. Aidas Piepalius

12. Gabrielė Boiko

13. Ula Lukrecija Matulaitytė

14. Justė Uspaskich

15. Urtė Rabačiauskaitė

16. Miglė Motekaitytė 

 

II grupė PIT ( žmogaus intelekto ir IT sąveika, dieviškoji proporcija gamtos ir žmogaus kaitoje)

 

 1. Lukas Borinskij

 2. Arminas Sakalauskas

 3. Jovaras Haimi

 4. Tomas Urnikis

 5. Šarūnas Juška

 6. Nojus Valionis

 7. Benas Stašaitis

 8. Rokas Piluckis

 9. Jokūbas Salys

10. Kostas Liutkus

11. Martynas Valonis

12. Augustinas Žygimantas Jėcka

13. Domas Valiauga

14. Urtė Pupkevičiūtė

15. Aniceta Juchnevičiūtė

16. Rugilė Giedraitytė

 

 

„Ryto“  progimnazijos  grupės

 

III  grupė RGD  ( Gamtos ir žmogaus cikliškumas, dvasinio potencialo ugdymas)

 

 1. Ema Gavenkaitė

 2. Vaiva Jakštaitė

 3. Reda Navickaitė

 4. Viltė Šlikaitė

 5. Laura Zenevičius Soberon

 6. Medeina Valiulinaitė

 7. Ieva Cesevičiūtė

 8. Dovilė Dmukauskaitė

 9. Austė Šilkaitytė
10. Brigita Dmukauskaitė

11. Dominyka Bieliauskaitė

12. Goda Masiliūnaitė

13. Urtė Kančiauskaitė

14. Sintija Pabrinkytė

15. Deimantė Mataitytė

 

 

RIT ( žmogaus intelekto ir IT sąveika, dieviškoji proporcija gamtos ir žmogaus kaitoje) 

 


 1. Martynas Amalevičius

 2. Viltė Giedraitytė

 3. Martynas Kiela

 4. Severina Raišytė

 5. Eimantas Ragožius

 6. Titas Savickas

 7. Dovydas Šablevičius

 8. Mantas Šmulkštys

 9. Markas Tereščiukas

10. Erikas Makauskas

12. Martyna Pikelytė

13. Saulė Šilkaitytė

14. Urtė Jagelavičiūtė

15. FaustaVancevičiūtė

16. Airidas Zauka 

 

9  klasė IV grupė

 

  1. Goda Ivaškevičiūtė 

  2. Valdas Kupčinskas

  3. Jurita Pšenaškaitė 

  4. Kazimieras Dovidas                                               

  5. Goda Ivaškevičiūtė 

  6. Danielė Kymantaitė 

  7.Timonas Krasauskas

  8. Donatas Černikauskas

  9. Eglė Tamaševičiūtė

 10. Morta Liutkutė             

 11. Karilė Čekanavičiūtė

 12. Kamilė Karnevičiūtė

 13. Emilija Vilčinskaitė 

 

7 klasė V grupė

 

 1. Lijana Reifonaitė

 2. Tautvydas Vizbaras

 3. Aistė Valevičiūtė

 4. Dominykas Paplauskas

 5. Neda Romelytė

 6. Deinoras Skorupskas

 7. Gaudrė Špokaitė

 8. Jokūbas Vilčinskas

 9. Roberta Bingelytė

10. Jokūbas Banevičius

11. Greta Bučaitė

12. Ūla Kaklauskaitė

13. Vesta Gustaitė

14. Roberta Varnauskaitė

15. Smiltė Sarapaitė

16. Rokas Martinaitis

17. Lukas Kavaliauskas

18. Augustė Lukošiūtė

19. Emilija Kanaporytė

20. Miglė Stučinskaitė

21. Liepa Zakarevičiūtė

22. Agnė Galentaitė

23. Gabija Galentaitė

24. Artūras Maksimec 

25. Iveta Denisova

26. Lukas Danovan