KĖDAINIŲ ŠVIESIOJI GIMNAZIJA
Naujienos
Priėmimas
Kontaktai
Tvarkaraštis
Grupės
Galerija
Ugdymo programos
Informacija mokiniams
Grupės

KĖDAINIŲ ŠVIESIOSIOS GIMNAZIJOS NEFORMALIOJO ŠVIETIMO SKYRIAUS”SĖKMĖS IR LYDERYSTĖS MOKYKLA” MOKINIAI 

2017-2018 mokslo metai

7-tokai

      1Juras Zyrianovas

2. Danielė Paužaitė

3. Aistė Bugaitė

4. Rugilė Meleškaitė

5. Meda Juodenytė

6. Aistė Volkevičiūtė

7. Rugilė Lebedytė

8. Emilė Stadalnykaitė

9. Rugilė Kšenavičiūtė

10.  Austėja Sinickytė

11.  Ieva Gaučiatė

12.  Smiltė Kieraitė

13.  Aivija Janeliūnaitė

14.  Ieva Dilkaitė

15.  Reda Žigmantaitė

16.  Adomas Danilevičius

17.  Martynas Jurgelionis

18.  Erikas Rašišis

19.  Justas Mieliauskas

20.  Pijus Verikas

21.  Laurynas Stanionis

22.  Liepa Vanagaitė

8-tokai

1grupė

1. Emilis Vaicieka

2. Dija Bersėnaitė

3. Veta Snarskytė

4. Urtė Kačinskaitė

5. Meda Bumblauskaitė

6. Augustė Lukošiūtė

7. Emilija Kanaporytė

8. Miglė Stučinskaitė

9. Liepa Zakarevičiūtė

10. Agnė Galentaitė

11. Gabija Galentaitė

12. Lukas Danovan

13. Deinoras Skorupskas

14. Gaudrė Špokaitė

15. Jokūbas Vilčinskas

16. Rokas Martinaitis

17. Neda Romelytė

18. Roberta Bingelytė

19. Lijana Reifonaitė

20. Roberta Varnauskaitė. 

2 grupė

1. Morta Čepaitė

2. Meda Babenskaitė

3. Ieva Rimkevičiūtė

4. Paulius Gečas

5. Ieva Binkytė

6. Monika Senavaitytė

7. Tautvydas Vizbaras

8. Aistė Valevičiūtė

9. Akvilė Alūzaitė

10. Iveta Denisova

11. Jokūbas Banevičius

12. Greta Bučaitė

13. Ūla Kaklauskaitė

14. Vesta Gustaitė

15. Smiltė Sarapaitė

16. Paula Šabūnaitė

17. Paulina Visockaitė

18. Lukas Kavaliauskas

19. Ignas Pankratjevas 

9-tokai

1A klasė

1. Liepa Lydekaitė

2. Jonė Grabauskaitė

3. Aidas Valoka

4. Roberta Bakšaitytė

5. Greta Raiderytė

6. Aidas Piepalius

7. Gabrielė Boiko

8. Justė Uspaskich

9. Urtė Arbačiauskaitė

10. Miglė Motekaitytė

11. Aniceta Juchnevičiūtė

12. Lukas Borinskij

13. Arminas Sakalauskas

14. Jovaras Haimi

15. Tomas Urnikis

16. Šarūnas Juška

17. Nojus Valionis

18. Benas Stašaitis

19. Rokas Piluckis

20. Kostas Liutkus

21. Martynas Valonis

22. Augustinas Žygimantas Jėcka

23. Domas Valiauga

24. Urtė Pupkevičiūtė

25. Rugilė Giedraitytė

26. Ula Lukrecija Matulaitytė

27. Jonas Piepalius

22.  Fausta Ivaškevičiūtė 

1D klasė

1. Vaiva Jakštaitė

2. Reda Navickaitė

3. Viltė Šlikaitė

4. Laura Zenevičius Soberon

5. Medeina Valiulinaitė

6. Ieva Cesevičiūtė

7. Dovilė Dmukauskaitė

8. Austė Šilkaitytė

9. Brigita Dmukauskaitė

10. Austėja Kleizaitė

11. Dominyka Bieliauskaitė

12. Goda Masiliūnaitė

13. Urtė Kančiauskaitė

14. Sintija Pabrinkytė

15. Deimantė Mataitytė

16. Martynas Amalevičius

17. Viltė Giedraitytė

18. Martynas Kiela

19. Eimantas Ragožius

20. Titas Savickas

21. Dovydas Šablevičius

22. Mantas Šmulkštys

23. Markas Tereščiukas

24. Erikas Makauskas

25. Martyna Pikelytė

26. Saulė Šilkaitytė

27. Viltė Šilkaitytė

28. FaustaVancevičiūtė

29. Airidas Zauka

30. Linas Linevas 

10-tokai

1. Goda Ivaškevičiūtė

2. Jurita Pšenaškaitė

3. Goda Ivaškevičiūtė

4. Eglė Tamaševičiūtė

5. Morta Liutkutė                                                  

6. Karilė Čekanavičiūtė

7. Emilija Vilčinskaitė

 

 

 


PagrindinisPriėmimasParama Struktūra kontaktaiVeiklaUgdymasSėkmės ir lyderystės mokyklaPasiekimaiInformacija gimnazistuiFotogalerijaFacebookEl. dienynasMetraštis