KĖDAINIŲ ŠVIESIOJI GIMNAZIJA
Naujienos
Priėmimas
Kontaktai
Tvarkaraštis
Grupės
Galerija
Ugdymo programos
Informacija mokiniams
Grupės

 

KĖDAINIŲ ŠVIESIOSIOS GIMNAZIJOS NEFORMALIOJO ŠVIETIMO SKYRIAUS”SĖKMĖS IR LYDERYSTĖS MOKYKLA” MOKINIAI 

2018-2019 mokslo metai

 

9–okai  1 grupė

1.      Paulius Gečas

2.      Monika Senavaitytė

3.      Tautvydas Vizbaras

4.      Aistė Valevičiūtė

5.      Akvilė Alūzaitė

6.       Jokūbas Banevičius

7.      Greta Bučaitė

8.       Ula Kaklauskaitė

9.      Smiltė Sarapaitė

10.    Paula Šabūnaitė

11.     Paulina Visockaitė

12.     Ignas Pankratjevas

13.    Veta Snarskytė

   

9–okai 2 grupė

1.    Emilis Vaicieka

2.    Dija Bersėnaitė

3.    Urtė Kučinskaitė

4.    Meda Bumblauskaitė

5.    Emilija Kanaporytė

6.    Lukas Danovan

7.    Deinoras Skorupskas

8.    Gaudrė Špokaitė

9.    Jokūbas Vilčinskas

10. Rokas Martinaitis

11. Neda Romelytė


12. Roberta Bingelytė

13.  Lijana Reifonaitė

 

8-tokai  3 grupė (1-ieji mokymosi metai) 

 

1.  Karilė Laucytė

2.  Rugilė Silvestravičiūtė

3.  Livija Lapėnaitė

4.  Miglė Lapienytė

5.  Adriana Mikolajūnaitė

6.  Alanta Navagruckytė

7.  Darija Justinavičiūtė

8.  Gabija Kalpokaitė

9.  Ainė Kuliešaitė

10.   Matas Kisielius

11.   August Zaukaitė

12.   Aldas Juknevičius

13.   Greta Rašymaitė

14.   Laura Adukauskaitė

15.   Benas  Aušvicas

16.   Augustė Balsevičiūtė

17.   Martyna Stanionytė

18.   Gabrielė Strašilina

19.   Kamilė Vaiciukevičiūtė

20.   Nojus StasysVintaras

21.   Agnė Virkutytė

 

8-tokai  4grupė

1.    Juras Zyrianovas

2.    Danielė Paužaitė

3.    Aistė Bugaitė

4.    Rugilė Meleškaitė

5.    Meda Juodenytė

6.    Austė Volkvičiūtė

7.    Rugilė Lebedytė

8.    Emilė Stadalnykaitė

9.    Rugilė Kšenavičiūtė

10. Austėja Sinickytė

11. Ieva Gaučiatė

12. Smiltė Kieraitė

13. Aivija Janeliūnaitė

14. Ieva Dilkaitė

15. Reda Žigmantaitė

16. Adomas Danilevičius

17. Martynas Jurgelionis

18. Erikas Rašišis

19. Justas Mieliauskas

20. Pijus Verikas

21. Laurynas Stanionis

22. Liepa Vanagaitė

 

7-tokai (pirmieji mokymosi metai) 5 grupė

1.    Patricija Padvilikytė

2.    Aja  Knezevičiūtė

3.    Elizabieta Razevičiūtė

4.    Einius Šakickas

5.    Jorūnė Kutavičiūtė

6.    Dovilė Augaitė

7.    Augustė Senavaitytė

8.    Miglė Dvelytė

9.    Augustė Damaševičiūtė

10. Meda Snarskytė

11. Emilija Dirdaitė

12. Aleksandra Naujokaitė

13. Ignas Kavaliauskas

14. Rusnė Leikutė

15. Ieva Rimkevičiūtė

16. Akvilė Jakutytė

17. Miglė Raubūnaitė

18. Emilija Žebarauskaitė

19. Jokūbas Arkadijevas

20. Austėja Markauskaitė

21. Dovilė Naruševičiūtė

22. Ridas Dmukauskas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


PagrindinisPriėmimasParama Struktūra kontaktaiVeiklaUgdymasSėkmės ir lyderystės mokyklaPasiekimaiInformacija gimnazistuiFotogalerijaFacebookEl. dienynasMetraštis