KĖDAINIŲ ŠVIESIOJI GIMNAZIJA
Naujienos
Priėmimas
Kontaktai
Tvarkaraštis
Grupės
Galerija
Ugdymo programos
Informacija mokiniams
Galerija

2019 m. balandžio 24-25 dienomis Kėdainių šviesiosios gimnazijos neformaliojo švietimo skyriaus „Sėkmės ir lyderystės mokyklos“ moksleivių laukė dvi įspūdžių kupinos dienos. Mokiniai vyko į edukacinė išvyką Estijoje. Pirmoji kelionės stotelė buvo Talinas ir įspūdingas pasivaikščiojimas  pėsčiomis po jo senamiestį. Jis ypatingas tuo, kad yra  įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vaikai aplankė Tompea pilį, Aleksandro Nevskio soborą – XIX amžiaus caro valdžios simbolį, Domo bažnyčią, bei kitas įžymias Talino vietas.

Kitą dieną patyriminė veikla tęsėsi. Antroji stotelė buvo  seniausias miestas Baltijos šalyse – Tartu. Jaunimas lankėsi Rotušės aikštėje, Šv. Jono bažnyčioje ir jos apžvalgos aikštelėje, vaikštinėjo  akmenimis grįstomis gatvelėmis, stebėjo  Domo katedros griuvėsius, „Velnių” ir „Angelų” tiltus. Po edukacinių pamokų apie Estijos miestų įžymias vietas, vaikai lankėsi naujai atidarytame mokslo centre AHHAA.  Čia viskas kitaip nei įprastuose muziejuose. Taikoma visiškai kitokia taisyklė – lieskite viską ką norite, išbandykite viską  patys.

Visos kelionės į namus metu vaikai dalijosi  įspūdžiais2018 m. lapkričio 23-24
dienomis Sėkmės ir lyderystės mokykla moksleivių laukė dvi įdomių susitikimų kupinos dienos: ekskursijos ir susitikimai su inovatyviomis ir sėkmingomis įmonėmis. Moksleiviai aplankė startuolių meką Rise Vilnius, teleokomunikacijų įmonę Telia Lietuva, kibernetinio saugumo bendrovę Tesonet, kūrybiškumo ir inovacijų centrą VGTU „LinkMenų fabrikas“, inovatyvią aukštąją mokyklą SMK Socialinių mokslų kolegija.

Finalizuodami projektą dalyviai kartu su choreografu Pauliumi Šinkūnu parengė bendrą flashmobą, kuris atkreiptų visuomenės dėmesį į jaunus, talentingus ir gabius moksleivius, kurie gali daryti pokytį savo bendruomenėje.

https://www.facebook.com/pg/lyderiuinkubatorius/photos/?tab=album&album_id=2353102354760721&__tn__=-UCH-R


Sėkmės ir lyderystės moksleiviai kartu su Lyderių inkubatoriumi 2018 m. balandžio 3-5 dienomis išvyko į Latviją užsikrėsti lyderystės viruso!

Pat
yriminės išvykos metu aplankė verslo inkubatorius, dalyvavo įkvepiančiose dirbtuvėse, pasisėmė įkvėpimo iš kviestinių užsienio lektorių bei ištrūko iš savo komforto

zonos!

Daugiau nuotraukų https://www.facebook.com/pg/sekmesirlyderystesmokykla/photos/?tab=album&album_id=1670773176338325


Daugiau foto facebook fotogalerijoje https://www.facebook.com/pg/sekmesirlyderystesmokykla/photos/?ref=page_internal

2016-10-01 dieną įvyko bendruomenės patyriminis žygis "Iššūkiai mus vienija" https://youtu.be/Ajg84QEg6R

2016-09-02 Mokslo metų pradžios šventė.

2016 m. gegužės 21 dieną vyko patyriminis " Sėkmės ir lyderystės mokyklos" žygis.  Nuostabus oras, fantastiška kompanija.2015-11-9/23 d. „Sėkmės ir lyderystės mokykla“ įgyvendina Nordplus klasių mainų projektą „Leaders and achievers“. Net dvidešimt vienas dalyvis pasitiko  projekto partnerius
 iš Danijos Broby miesto. Moksleiviai   dalyvavo lyderystės ugdymo veiklose Vilniuje, Kaune bei Kėdainiuose.
2016 metų pavasarį  mokiniai vyks į Daniją.
2015-10-26 /28 d. “Whatansu” stovyklos akimirkos

   “Sėkmės ir lyderystės mokyklos“ mokiniai spalio 26 – 28 dienomis dalyvavo Whatansu sąmoningumo ir dvasinio ugdymo stovykloje. Bendruomenės vardu dėkojame koncerno „Vikonda“ valdybos pirmininkei, verslininkei Jolantai Blažytei už nepakartojamus įspūdžius.


2015-09-10 d. mokslo metų pradžios šventė

 

Kelionė į Lenkiją


Muzikos užsiėmimuose...
 
Seminaras tėveliams "Atminties lavinimas"


 


Vieną penktadienį...Išvyka į Valstybinę mokesčių inspekciją
Tėvų susirinkimas 2014-09-25 

Mokyklėlės atidarymas 2014-09-05

 


PagrindinisPriėmimasParama Struktūra kontaktaiVeiklaUgdymasSėkmės ir lyderystės mokyklaPasiekimaiInformacija gimnazistuiFotogalerijaFacebookEl. dienynasMetraštis