KĖDAINIŲ ŠVIESIOJI GIMNAZIJA
KTU HU
KTU HU klasės veiklos planas 20162017 m. m. Atsisiųsti...


KTU HU klasės veikla 2016
2017 m. m.

    2017 m. sausio 24 dieną Šviesiosios gimnazijos KTU humanitarinės klasės mokiniai vyko į KTU socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultetą.  Mokiniai klausėsi docentės dk. Vilijos Stanišauskienės  paskaitos apie tai, kaip susikurti sėkmingą karjerą. Patys pirmieji išbandė ir įvertino „Design Thinking“ laboratoriją, padedami buvusios gimnazijos mokinės studijų prodekanės Dainoros Maumevičienės bei klausėsi ir patys aktyviai dalyvavo fakulteto dekano daktaro Ainiaus Lašo  paskaitoje/diskusijoje  „Emigruoti ar pasilikti? Lietuva kaip tavo svajonių poligonas“.

Vizitą užbaigė aktualių fakulteto studijų programų bei galimybių studentams pristatymu rinkodaros ir komunikacijos koordinatorė Neringa Kirijenkaitė.

Gimnazijos  KTU humanitarinės klasės mokiniai  įgijo naujos ir įdomios patirties, kuri jiems gali praversti ir būti naudinga ateityje.

https://www.facebook.com/shmmf/posts/1218515141535495

Saulė Balsytė, 2a kl. gimnazistėKTU HU klasės veikla 2015
2016 m. m.

     Vasario 19 dieną Mūsų gimnazijos KTU HU grupės gimnazistai su mokytojomis Agne Bačiauskiene ir Danute Šegždiene lankėsi Kauno technologijos universitete socialinių, humanitarinių mokslų, menų fakultete. Mokiniai klausė docentės dr. Vilijos Stanišauskienės paskaitos “Efektyvus darbas su informacija: kaip geriau suprasti, įsiminti ir išmokti?“. Paskaitą „Academic writing“skaitė docentas James Stewart, kurioje mokiniai labai aktyviai dalyvavo. Po paskaitų universiteto dėstytojai supažindino gimnazistus su fakultetu ir humanitarinių studijų programa. Didelį įspūdį paliko apsilankymas Mykolo Žilinsko dailės galerijoje, kur mokiniai stebėjo kunigaikščių Oginskių dailės kolekciją.

Nuotraukos iš vizito: