KĖDAINIŲ ŠVIESIOJI GIMNAZIJA
Tvarkaraščiai
Formalusis ugdymas
Neformalusis vaikų švietimas
VGTU klasė
ASU klasė
HU grupė
Neformalusis vaikų švietimas




Neformalaus vaikų švietimo 20182019 m. m. veiklos tvarkaraštis. Atsisiųsti...


GIMNAZIJOJE VYKDOMOS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMOS:

RENGINIŲ, AKUSTINIŲ INSTRUMENTŲ, VOKALO ĮGARSINIMAS

Vadovas
Liudas Lapienis


 


MUZIKOS STUDIJA ( instrumentinis vokalinis ansamblis,  choras)

Vadovė – Sigita Aukštiejūtė-Morkūnienė, muzikos mokytoja













Kviečiu per muziką

- įsiklausyti į save;
- išsakyti tai, kas slypi už žodžių;

- klausytis širdžių skambesių;
- kurti ir skleisti grožį;
- prasmingai būti;


Jūsų Sigita


ŠOKIO STUDIJA

Vadovė Daiva Naujokienė, šokių mokytoja

















Verta šokti studijoje,nes:

- gerai praleisi laisvalaikį;
- susipažinsi su įdomiausiais šokiais;
- įvaldysi šokio kalbą;
- kūrybiškoje aplinkoje išmoksi generuoti savo idėjas;
- visada išeisi geros nuotaikos.



TINKLINIS

Vadovė –
Stanislava Džiugelienė, kūno kultūros mokytoja

















Čia galite:

- išmokti žaisti tinklinį, stalo tenisą, smiginį, badmintoną ir krepšinį;
- gerinti savo fizinį ir protinį pajėgumą, ištvermingumą, orentaciją;
- įgyti bendravimo ir komandinio žaidimo įgūdžių.

 

ŠVIESIOSIOS KOMANDA (sveikuoliai, stipruoliai)

Vadovas – Dainius Leikauskas, kūno kultūros mokytojas

   


















 

Tau patinka sportuoti?  Myli tinklinį, o gal nori būti labai stiprus ir norėtum kilnoti svarsčius?

Jeigu taip - prisijunk  prie Šviesiosios komandos!

 

ROBOTIKOS PAGRINDAI (programuotojų klubas C++, robotika)

Vadovas – Tomas Samalius, informacinių technologijų mokytojas.

 
























Čia galite:

- Sukurti veikiantį ir įvairias užduotys atliekantį robotą;
- Žaisdami išmokti fizikos ir programavimo pagrindus;
- Smagiai varžytis įvairiose rungtyse;
- Įgyti bendravimo ir komandinio darbo įgūdžių.

MEDIJOS IR BIBLIOGRAFINIS RAŠTINGUMAS

Vadovė - Judita Kišonaitė, bibliotekininkė




MOKSLINĖ DRAUGIJA

Vadovė - Asta Krasauskienė, direktorės pavaduotoja ugdymui
MMD , chemijos, biologijos sekcija:



D.Ivaškevičienė (chemijos mokytoja)
                                                           
B.Petraitienė (biologijos mokytoja)
                                                             
I. Ragožienė (biologijos mokytoja)
                                                           
I.Krivicienė (chemijos mokytoja)



GRAFINIS DIZAINAS

Vadovė - Jolanta Adukauskienė, dailės mokytoja


KREPŠINIS

Vadovė - Gerda Čečkauskienė, kūno kultūros mokytoja




INFORMACINĖ LAIDA "ŠVIEŽIENOS"

Vadovė - Vilma Sakalauskienė, direktoriaus pavaduotoja


PRANCŪZŲ BŪRĖLIS

Vadovė - L. Rumbienė, pramcūzų kalbos mokytoja



ŠOKIŲ KOLEKTYVAS XXM

Vadovė - R.Rudokaitė- Stašinskienė, šokių mokytoja




PagrindinisPriėmimasParama Struktūra kontaktaiVeiklaUgdymasSėkmės ir lyderystės mokyklaPasiekimaiInformacija gimnazistuiFotogalerijaFacebookEl. dienynasMetraštis