2e kl. veiklos VILNIUS TECH universitete

Vasario 24 d. 2e kl. mokiniai ugdymo veiklas vykdė VILNIUS TECH universitete. Pirmiausia apsilankė LinkMenų fabrike, kuriame sukurtos erdvės ir yra įranga VILNIUS TECH studentams atlikti įvairius projektus. Čia yra ir garso įrašų studija, ir 3D spausdintuvai, ir lazerinės medienos pjovimo staklės, metalo dirbtuvės, fotostudija bei virtualios realybės kūrimo technika. Mokiniai susidomėję klausėsi edukacijų vadovės bei aiškinosi, kokios galimybės yra padirbėti LinkMenų fabrike.

Atvykę į pagrindinius VILNIUS TECH rūmus Saulėtekio alėjoje, gimnazistai atliko chemijos, fizikos bei inžinerinės grafikos laboratorinius darbus. Susiskirstę grupėmis tyrė atsivežto iš namų vandens kietumą, vykdė druskų hidrolizę ir nustatė tirpalo terpę, aiškinosi, kokie veiksniai skatina ir stabdo metalų koroziją, grynino benzoinę rūgštį. Po pietų vieni gilinosi į fizikinius reiškinius (nustatė laisvojo kritimo pagreitį, tyrė slopinamuosius svyravimus), kiti atliko inžinerinės grafikos laboratorinį darbą  – su programa „SOLIDWORKS“ braižė pateiktą detalę. Veiklas užbaigė paskaita „Kokias kompetencijas ugdyti verslininkui“.

Mokiniams patiko veiklos, jie įgijo patirties, naujų žinių bei galėjo pamąstyti apie karjeros galimybes baigus VILNIUS TECH universitetą.

Klasės vadovė Irma Krivickienė

Skip to content