Naujienos

Prevencinis projektas „Negarink”

Vasario 13 d. gimnazijoje svečiavosi Medicinos universiteto studentės, kurios skaitė paskaitą  „Ar garini, ar rūkai – vis tiek save žudai“. Lektorė Beatričė Vileišytė atskleidė elektroninių cigarečių neigiamą poveikį žmogaus organizmui. Mokiniai klausė labai įdėmiai, nes apie jiems aktualius dalykus kalbėjo jaunas žmogus, neseniai pats buvęs mokiniu. Šis projektas išsiskyrė iš kitų, nes neapsiribojo vien tik … Prevencinis projektas „Negarink” Skaityti daugiau »

Skaitykite plačiau

Pilietiškumo ir kūrybiškumo ugdymo projektas „Lietuva – tai mes“

Projektas skirtas įtraukti gimnazijos bendruomenę į Vasario 16-tosios  minėjimo renginių ciklą. Mokiniai buvo įtraukti į patyriminį pilietiškumo ir kūrybiškumo mokymosi procesą: vyko integruotos istorijos, dailės, geografijos ir technologijų pamokos. Istorijos pamokų metu mokiniai turėjo išsiaiškinti kaip kito Lietuvos valstybės teritorinis vientisumas (1914-1991), vyko debatai apie iškilių asmenybių ir istorinių veiksnių įtaką Lietuvos kaip valstybės vientisumui. … Pilietiškumo ir kūrybiškumo ugdymo projektas „Lietuva – tai mes“ Skaityti daugiau »

Skaitykite plačiau

Seimo nario P. Saudargo viešnagė

Vasario 13 d. gimnazijoje vyko pilietiškumo pamoka, skirta Vasario 16-ajai, kurią vedė svečiai: Vilniaus miesto Tarybos narė Goda Krukauskienė ir Seimo narys Paulius Saudargas. Jie pristatė savo projektą – knygą „Partizano riba“ ir pačių sukurtą dokumentinį filmą apie Tėvynės gynėjus, kentėjusius lageriuose, kankintus NKVD už tautos  laisvės siekį.  

Skaitykite plačiau

„Kalėdomis kvepiantis rytas“

Gruodžio 20 d. rytas prasidėjo kakavos ir meduolių kvapu. Versdami pasakų knygą, prisiminėme, kokie esame žaismingi ir kūrybingi. Kiemelis prisipildė įvairiausių pasakų personažų. Sužavėjo ir išradingas Tėvų klubo pasirodymas.

Skaitykite plačiau

Tarptautinė antikorupcijos diena

Jungtinės Tautos gruodžio 9-ąją paskelbė Tarptautine antikorupcijos diena. Ji minima visame pasaulyje nuo 2004 metų. Korupcija – tai piktnaudžiavimas galia, siekiant asmeninių interesų. Už šio paprasto apibrėžimo slypi daugybė problemų, todėl skatindama mokinių nepakantumą korupcijai, mūsų gimnazija organizavo įvairias veiklas, skirtas 1–4 klasių mokiniams.  Per  pilietiškumo pagrindų pamokas istorijos mokytojas metodininkas Vidmantas Širka diskutavo su … Tarptautinė antikorupcijos diena Skaityti daugiau »

Skaitykite plačiau

Sėkmės ir lyderystės mokykla pasitinka šv. Kalėdas

Gruodžio 13-osios popietę Šviesiosios gimnazijos kiemelyje vyko neeilinis Sėkmės ir lyderystės mokyklos renginys – projekto „Aš galiu“ trečias etapas, kuriame komandos pristatė savo socialinius projektus, aptarė juos ir dalijosi patirtimi. Geriausios komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais. Vakarop profesionalus renginių vedėjas Dovydas Grinkevičius Sėkmės ir lyderystės mokyklos bendruomenę pakvietė į Kalėdinį vakarėlį. Tėveliai ir moksleiviai aktyviai … Sėkmės ir lyderystės mokykla pasitinka šv. Kalėdas Skaityti daugiau »

Skaitykite plačiau