Integruota lietuvių-anglų kalbos pamoka Vilniuje

2023-01-24 Vilniaus gimtadienio išvakarėse 3b klasės gimnazistai su mokytojomis –   Jūrate Kaupiene ir Aldona Šliažaite – vyko į sostinę dalyvauti integruotoje pamokoje ir  mokytis komandos formavimo įgūdžių. 

Valstybės pažinimo centre dalyvavo integruotoje lietuvių-anglų kalbos pamokoje „Valstybė, asmenybės ir pilietinis tapatumas”, kurios tikslas ugdyti pilietinę kompetenciją, kūrybiškumą, kritinį ir vizualinį mąstymą, emocinį intelektą, supažindinti su svarbiausiais valstybingumo simboliais ir įvykiais, valstybės kūrimo ir valdymo aspektais. Gimnazistai žiūrėjo filmą lietuvių- anglų kalba apie Valstybės pažinimo centrą. Po filmo peržiūros susiskirstę į 5 grupes pagal asmenines savybes atliko interaktyvias užduotis, kurias apibendrino ir įtvirtino linksmame protmūšyje.  Žiniomis išsiskyrė dvi komandos. Reikėjo dviejų papildomų klausimų, kol paaiškėjo laimėtojų komanda „Minčių lietus“. Tačiau laimėtojai buvo visi, nes aktyviai dalyvavo, praturtino savo žinias, kai kurių klausimų atsakymų tikrai nepamirš ir prisimins.

Kitoje edukacijoje „Tamsu. Baisu“ gimnazistai mokėsi komandos formavimo įgūdžių. Žaisdami vaidmenų žaidimą, ugdėsi darnaus darbo įgūdžius, komandinį kūrybiškumą, kaip mažinti tarpusavio konkurencingumą ir stiprinti kolegialumą. Gimnazistai aktyviai įsitraukė į žaidimą, buvo daug gerų emocijų, sulaukė puikaus edukacijos organizatoriaus įvertinimo.

Visada  smagiau ir įdomiau mokytis kitoje erdvėje ir kitaip.

Skip to content