„Sėkmės ir lyderystės mokyklos“ mokinių edukacinė-patyriminė išvyka

Spalio 29-31 dienomis Kėdainių šviesiosios gimnazijos  neformaliojo švietimo skyriaus „Sėkmės ir lyderystės mokykla“ mokiniai turėjo edukacinę patyriminę išvyką. Jos metu dalyviai lankėsi įstaigose, kurios susijusios su tikslų siekimu, sėkme ar nesėkme.  Mokinių laukė pažintis su Jaunimo linijos ir Nacionaliniu socialinės integracijos institutu, ekskursija ir pažintis su Maisto banku.  Dieną mokiniai užbaigė edukaciniu išbandymu sovietiniame bunkeryje ir vakaro filmu. 

Kiekviena diena prasidėdavo su energijos injekcija- ryto mankšta bei skaniais ir sočiais pusryčiais. Antrąją dieną laukė susitikimas su Swedbank atstovu Tomu Petrausku, ekskursija Europos namuose bei įkvepianti Arnoldo Pranckevičiaus paskaita. Susitikimas su Telesofto atstovais, apsilankymas Miesto laboratorijoje. Kitą dieną užbaigė protų mūšis ir vandens pramogų parkas.

Trečią dieną vyko projektų dirbtuvės. Jos metu mokiniai  dirbo savo komandose su mentoriais. Pristatė komandoje  pasirinktą socialinę problemą, kurią spręs viso projekto metu „ Aš galiu“.

Paklausti apie stovykloje patirtus įspūdžius, visi mokiniai vienbalsiai atsakė, jog įspūdžiai yra puikūs!