Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2026“ mūsų gimnazijos mokiniai pasiekė puikių rezultatų rajone!
Pirmąsias vietas laimėjo:
Aistis Banevičius (Ic kl.), Benas Cibulskis (IIb kl.), Benas Amalevičius (IVe kl.), kuris taip pat pateko į geriausiųjų Lietuvoje penkiasdešimtuką.
Antrąsias vietas pelnė:
Tadas Zopelis (Ia kl.) ir Lukas Sutkus (IVd kl.).
Trečiąsias vietas užėmė:
Ema Aliukonytė (Ie kl.), Žilvinas Gudliauskas (IIIe kl.) ir Adelė Vaitelytė (IVd kl.).
Mokinius ruošė mokytojos Donata Kielienė, Raminta Borodičienė, Ina Zdanavičienė ir Ada Vaicekauskienė.
Nuoširdžiai dėkojame mokiniams už jų pastangas ir atkaklumą, o mokytojoms – už kantrybę ir įkvėpimą.
![]()
