Naujienos

Adrijos Čepaitės paskaita „Charizma yra išmokstamas dalykas“

Gruodžio 6 d. Šviesiojoje gimnazijoje viešėjo aktorė, retorikos specialistė, docentė Adrija Čepaitė. Lektorė Sėkmės ir lyderystės mokyklos ugdytiniams vedė mokymus „Charizma yra išmokstamas dalykas“. Vakare Šviesiosios gimnazijos bendruomenei, tėvams ir mokytojams, vyko seminaras-paskaita, kurioje viešojo kalbėjimo ekspertė dalijosi įžvalgomis apie pozityvų bendravimą, atsakingumo ir konfliktų valdymą. Lektorės A. Čepaitės nuomone, sėkmingi žmonės visą gyvenimą mokosi … Adrijos Čepaitės paskaita „Charizma yra išmokstamas dalykas“ Skaityti daugiau »

Skaitykite plačiau

Prasideda akcija „Knygų Kalėdos 2020”

Lietuvoje prieš didžiąsias žiemos šventes startuoja akcija „Knygų Kalėdos“. Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota ir toliau globojama respublikinė akcija sutelkia knygų bičiulius visoje šalyje ir kviečia dovanoti knygas bibliotekoms ir džiaugsmą vieni kitiems. Džiaugsmingų dovanų kiekvienais metais  sulaukia ir mūsų gimnazijos biblioteka. Pernai mokyklos bendruomenė padovanojo knygų už 297 Eur, o Nordic Sugar labdaros ir paramos … Prasideda akcija „Knygų Kalėdos 2020” Skaityti daugiau »

Skaitykite plačiau

Pilietinio ugdymo diena

Lapkričio 22 d. gimnazijoje vyko Pilietinio ugdymo diena, skirta Lietuvos karių dienai paminėti. Ta proga sulaukėme svečių. Gimnazijoje lankėsi Ernestas Kuckailis- Lietuvos kariuomenės Juozo Lukšos mokymo centro instruktorius, žvalgybos ekspertas, snaiperių instruktorius, misijų Afganistane ir Kosove dalyvis, knygų autorius. Pasakojo apie savo patirtį Afganistane ir Kosove, atsakė į paskaitos dalyvių klausimus. Su juo kartu buvo … Pilietinio ugdymo diena Skaityti daugiau »

Skaitykite plačiau

Kėdainių šviesiosios gimnazijos mokinių išvyka į VGTU

Lapkričio 18 d. grupė gimnazijos VGTU klasės mokinių dalyvavo įvairiose veiklose, kurias organizavo universitetas partneris. Antrų ir trečių klasių mokiniai, kurie domisi tiksliaisiais ir gamtos mokslais bei inžinerija, atliko chemijos, biochemijos ir fizikos laboratorinius darbus, klausėsi matematikos bei chemijos paskaitų ir stebėjo parodomuosius hidraulikos bandymus. Visą dieną mokiniai galėjo naudotis universiteto moksline baze ir pagilinti … Kėdainių šviesiosios gimnazijos mokinių išvyka į VGTU Skaityti daugiau »

Skaitykite plačiau