Parama

Gerbiami tėveliai, mokytojai, mokyklos darbuotojai, bičiuliai, bendruomenės nariai, dėkojame Jums, kad esate kartu su mumis ir kasmet prisidedate prie mokyklos rėmimo, skirdami 1,2 % nuo pajamų mokesčio.

Šiais metais vėl prašome Jūsų dėmesio ir paramos.

Pagal Lietuvos Respublikos Seimo priimtus Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymus savo pajamų dalį (iki 1,2 proc.) Jūs galite pervesti pasirinktai įstaigai, visuomeninei organizacijai ir kt. Tai nepareikalaus iš Jūsų jokių papildomų materialinių išlaidų.

Parama iš gyventojų pajamų mokesčio teikiama pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai** iki 2023 metų gegužės 2 d.**
Prašymas yra nustatytos formos FR051. Jo pateikimo būdas – elektroninis (per naudojamo elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt

Trumpa instrukcija:
– Prisijunkite prie Elektroninės Deklaravimo Sistemos (EDS) aukščiau nurodytu adresu.
– Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tuomet kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
– Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
– Skiltyje „Forma elektroniniam pildymui“ spauskite žemiau esantį paveikslėlį („Pildyti formą vedlio principu“).
*– Spauskite „Pradėti“ ir Gavėjo paieškos laukelyje įveskite mokyklos pavadinimą – Kėdainių šviesioji gimnazija, arba kodą – *195092697.
– Nurodykite mokesčio dalies dydį (procentais) – iki 1,2.

Dėkojame visiems!

Skip to content