2020 m. gegužės 8 d.  Kėdainių šviesiosios gimnazijos gimnazistai, lankantys „Sėkmės ir lyderystės mokyklą”, nufilmavo kelių minučių video, kuriame pristatė ir pademonstravo kelias svarbiausias savo vidines vertybes, kurios pravers ateities karjeroje.

 1.Video medžiaga 2. Video medžiaga

2020 m. vasario 7 d. vyko susitikimas su KASTU atstovais. Svečiai pristatė studijų galimybes užsienyje, nemokamą KASTU komandos pagalbą renkantis universitetą, galimybę pamatyti pasirinktą universitetą savo akimis ir atsakė į mokiniams rūpimus klausimus.

2020 m. sausio 23 d. gimnazistai aplankė „Aukštųjų mokyklų mugę“ Kauno Žalgirio arenoje. Renginyje  mokiniai ir mokytojai susipažino su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka, konsultavosi, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms, susipažino su karjeros galimybėmis baigus studijas, bendravo su studentais, aukštųjų mokyklų atstovais.

2018 m. birželio 6 d. vyko  karjeros diena „Šok į tėvų klumpes” 
3c klasės mokiniai aplankė Kėdainių darbo biržą, dalyvavo  paskaitoje „Planuok karjerą atsakingai”. Darbo biržos konsultantė supažindino gimnazistus su profesijos pasirinkimo formule, karjeros planavimo žingsniais, savanoryste. Mokiniai atliko praktines  užduotis: „Ką žinai apie darbo rinką”, atliko testą „Interesų profilis”, išsiaiškino savo  profesinius polinkius.

1a ir 1d klasės mokiniai su auklėtojomis Indre ir Rita apsilankė net trijose tėvelių darbovietėse. Visų pirma mokiniai gilinosi į akcinės bendrovės „Lifosa“ istoriją ir struktūrą, sužinojo daug naudingų faktų apie įmonės gaminamą produkciją, lankėsi žymiuosiuose fosfogipso kalnuose. Vėliau besidomintieji medicina vyko į VšĮ „Kėdainių ligoninė“ ir VšĮ „Kėdainių PSPC“. Svajojantys tapti medikais mokiniai susipažino su įstaigų struktūra, darbo specifika, gydymo sąlygomis, stebėjo kai kurias procedūras.

Skip to content