Keliamės į virtualias bibliotekas

Kol popierinės knygos ilsisi užrakintos gimnazijos bibliotekoje, pats laikas pakeliauti po turtingas skaitmenines bibliotekas.
Ypatingą 450 metų sukaktį mininti Vilniaus universiteto biblioteka pristato atnaujintą skaitmeninių kolekcijų platformą internete. Atnaujintoje svetainėje suteikiama prieiga prie beveik 8 tūkstančių skaitmeninių objektų. Naršyti ir ieškoti dokumentų galima iš retų spaudinių, rankraščių, grafikos ar fotografijos rinkinių – pagrindinių čia esančių kolekcijų, skirtų studijoms, moksliniams tyrimams ir kultūriniam lavinimui.
Beje, čia galite peržiūrėti ir kunigaikščio Jonušo Radvilos korespondenciją, susijusią su Kėdainiais, senuosius mūsų raštijos paminklus ir daug kitų įdomybių.
https://kolekcijos.biblioteka.vu.lt/
Šių metų „Knygų Kalėdų“ derlius ypatingas – pasibaigus akcijai, gimnazijos bibliotekos fondas pasipildė 68 knygomis už  512,54 Eur. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie skyrėte laiko ir pinigų, kad visi galėtume dalytis knygų naujienomis. 
Skelbiame gautų ir dovanotų knygų sąrašus:
NORDIC SUGAR labdaros ir paramos fondo dovanotų knygų sąrašas
Dovanotų knygų sąrašas

Po Trijų Karalių biblioteka taip pat skaičiuoja dovanas. Akcijos „Knygų Kalėdos“ metu gimnazijos biblioteka praturtėjo 38 naujais ir aktualiais leidiniais už 201,15 Eur. 
Maloniai kviečiame rinktis ir skaityti knygas ir prasmingai pradėti naujus metus.
Skelbiame gautų knygų ir dovanotojų sąrašą; nuoširdžiai dėkojame savo bičiuliams.
Skip to content